Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-nők! Ha randiról haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők! Ha randiról haza visz a srác autóval, és lejátszaná a Demjén Ferenc-Szerelemvonat című számát akkor az tetszene nektek?

2016. dec. 10. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem vihet haza autóval.

2. Ha egyedül van, rongyosra hallgathatja.

2016. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Hanyadik randin és honnan ismerem? Ha akkor láttam életemben először és nem igazán ismerem nem ülök be hozzá a kocsiba. Ha már régebb óta ismerkedünk, akkor valószínűleg nem érdekelne mi szól a rádióban. Ha látom, hogy keresgél és látszik, hogy célzásként rakta be, akkor pedig zavarna. Az futna át a fejemen, hogy "ez most komoly, hogy ezt az esküvős vonatozós tingli-tangli zenét kell hallgatni"? Ha már üzenni akar akkor, tegye be az all of me-t vagy bruno mars valamelyik zenéjét, ha pedig ragaszkodik a magyar zenékhez és a retrohoz akkor demjénnek is vannak kevésbé mulatós jellegű számai..:)
2016. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Az jobban imponálna ha black sabbathot, iron maident vagy rainbowt rakna be:D Nem szeretem túlzottan a nyálas dolgokat és ez a szám ebben a helyzetben az lenne az én mércém szerint, meg így, hogy direkt rakja be elég kínos lenne végigülni...
2016. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%
#1: Kivéve, ha az autó egy 7-es BMW, vagy egy limuzin.
2016. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Akármilyen autóban megerőszakolhatnak.


De még mindig nem értem, mit csinálsz itt, ha önként lemondtál a nőkről.

2016. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
egy számtól csak akkor hatódok meg, ha az nekem is kedvencem.
2016. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
eme sz@r zene után következő randink biztos nem lenne!
2016. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel engem nem hoditana meg.ha veletlen meghallom radioban akkor vegighallgatom demjent de szamomra kozombos valahogy nagypapak kedvenc zenejekent kepzelem el.
2016. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám féken tartani a nevetésemet... :D
2016. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenék partizni és elviccelném :D
2016. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!