Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randi utan meg aznap nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi utan meg aznap nem ir, akkor felejtos?

Figyelt kérdés

Kicsit elhuzodott a randi es mar eleg keso volt, mondta h menjek vele es aludjak nala, de ne gondoljak semmi rosszra, kulon szobaban alszunk. Ezt kedvesen visszautasitottam es ket puszival elvaltunk.

Ami aggaszt, h utana nem irt, h hazaertem e vagy hasonlo....

Tegnap ejjel tortent, ma mar illene erdeklodnie ha erdeklem?


2016. dec. 11. 06:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Úgy látszik túl "jól" sikerült a visszautasítás...:(

Leszűrte, nagyon nem vagy egy könnyen "kezelhető" lehet, néz más után...én is ezt tenném.

2016. dec. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem feltétlen szűrnék le ebből még semmit. Oké, kedves lett volna, ha megkérdezi, rendben hazaértél-e, de azért rögtön kombinálni, mert nem ír azonnal... Miért, te tán írtál neki? Nem... Akkor miről beszélünk? Ő is joggal gondolhatja, hogy nem érdekled?
2016. dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bejeloltem facebookon, ebbol talan eszreveszi h engem erdekel :)
2016. dec. 11. 07:29
 4/16 anonim ***** válasza:
4%
Berantottad a kezifeket es azt varod, hogy megis 1000-el tekerjen?
2016. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor hogy javitsak a helyzeten?
2016. dec. 11. 08:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap semmi. Lehet dolga, lehet, hogy alszik, lehet, hogy csak lassít, hogy igazodjon hozzád. Simán csak várj. Ha még pár napig nem történik semmi, akkor mondhatod, hogy itt a vége.
2016. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Nagyon izgi, mert amugy nagyon jol ereztem magam es pont ezert jol esett volna ha ir.

Mindenesetre bejeloltem facen, meglatjuk mi lesz.

2016. dec. 11. 09:09
 8/16 anonim ***** válasza:

azért csak azért, hogy foglalkozzon veled, ne ragadtasd el magad. Tök jó, amit most csináltál, büszke lehetsz magadra, hogy nem azt csinálod,a mit a többség, hanem amit egy érett nő.


A válaszokból láthatod, valakinek ez probléma. Igen, ilyen irányba mentünk el, nehéz ügy....Sok lány könnyen ágyba bújik pasikkal, ezért náluk meg ez mérce lesz, elvárás. Aki megteszi, annak van esélye, aki nem, azt meg lerázzák...Szexxel lehet bepróbálkozni megfogni egy pasit, mert az alapján majd lehet párszor még megszexel és lesz valami, vagy pont nem akar és keres mást. Akiben meg annyi nincs, hogy nem keres, leráz, mert nem feküdtél le vele, annak úgy kell.

2016. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Remelem olyan ertelmes, mint amilyennek tunik es csak azert mert nem aludtam nala, még erdeklem
2016. dec. 11. 11:20
 10/16 anonim ***** válasza:
M
2016. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!