Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ilyen volt az első randi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen volt az első randi, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A véleményetekre vagyok kíváncsi, mert úgy érzem szerelmes vagyok, de türelmetlen is egyben. Az a helyzet, hogy régen randiztam már, és úgy érzem nehezen szokom vissza. Az interneten megismerkedtem egy lánnyal, akit nagyon érettnek tartok a beszélgetéseink alapján. Másfél hét beszélgetés után előző héten szombaton randiztunk, ahol már az elején a beleegyezésével kézen fogva sétáltunk, beszélgettünk, felmentünk egy szép kilátóba, utána megmelegedtünk egy kávézóban. A beszélgetéseink során 1-2 alkalommal bókoltam neki, s ő is hasonlóan tett. A nap végére kicsit karácsonyi faluztunk, majd pedig hazakísértem. Nagyon tetszik a lány, mind külsőre, mind belsőre úgy érzem, ő kell nekem. Szerettem volna megcsókolni, ő elfordította az arcát, én pedig nem erőltettem, hanem az arcára, majd a másik oldalára is adtam egy puszit. Következő randival kapcsolatban azt beszéltük meg, hogy szívesen randizunk, akár ezen a héten az időpontot majd megbeszéljük később.

2016. dec. 19. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.ne nyomulj: ne tapizd, akard megcsókolni stb


2. Keresd, hogy mikor találkozzatok, ne tőle várd és ne várj napokig

2016. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sínen vagy, de vannak lányok, akiknél tabu az első randis csók. Ehhez tartsd magad, szerintem érdemes 2. randin megcsókolni a lányt, elsőn tolakodónak veszik sokan, hiszen nem is ismernek. 28F
2016. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sem volt tapizni, nagyon odafigyeltem rá.
2016. dec. 19. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Elfordította a fejét....mondanám neki, hogy xy randi, ha nem reagál, innentől kuka. Ennyi idő alatt már el tudja egy nő dönteni, hogy vagy-e elég vonzó számára, hogy egy csók beleférjen. Ha megint visszautasítana, szintén kuka.

30/f

2016. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményetek, igazatok lett, minden rendben.
2016. dec. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!