Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mennyit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mennyit lehet várni, hogy a fiú felkeressen?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztunk ezzel a sráccal és bár este mikor hazaértem írt chaten, ma már nem írt pedig fenn volt.

Úgy váltunk el, hogy szeretne még látni, boldoggá tenni és nem áll szándékában szórakozni velem. Erre azt írtam meglátom. De azóta semmi.


Ui: tudja, hogy bizalmatlan vagyok és azt is miért.



2016. dec. 23. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Öhm... Arra nem gondoltál, hogy Te is írhatnál? Kicsit kínos már ez a "dehá' az a férfi dóga" bigottság.
2016. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

ha két napig nem ír, akkor felejtsd el. nem vagy neki fontos.

én úgy csináltam régen, hogy nem egyből másnap reggel írtam, hanem kissé később,(délután pl), hogy ne gondolja h a fejére növök, meg hogy egyfolytában a neten lógok.

Viszont az sokszor elriasztott ha a találkozónk után a csaj egyből írt meg stb. furának találtam mindig is.

2016. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem érdemes így "játszmázni" van akinek pont ez a taszító (nekem is). Én ha úgy van, ha hazaérek rögtön írok - igaz akkor még csak pár szót - és megkérdem ő is hazaért-e rendben. Aztán megígérem hogy majd írok másnap bővebben, vagy felajánlom, hogy írhat ő is, ha szeretne.


Aztán másnap bővebben.

2016. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj, keresd fel te!
2016. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem csodálom, ha elment a kedve, ettől, hogy "meglátom". Szegény srác.
2016. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Talán nem kéne hülyének nézni meg alázni a fickókat ilyen dumákkal, hogy "majd meglátom".

Én se szoktam szórakozni a nőkkel, egy randi után én kerek-perec elmondom a nőnek, hogy mit akarok tőle, ha nem jött be, azt is, és ha bejött, és szeretnék folytatást, azt is.

Na most, ha egy ilyen őszinte vallomásra egy nő egy ilyen semmitmondó "majd meglátom"-al reagál, akkor abban a pillanatban off, sose keresem többet, még akkor se, ha fülig szerelmes vagyok már bele.

2016. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként egyetértek az előttem szólóval. Mi ez a "majd meglátom" szöveg? Sőt, várj. Még ha a női logikám is állítom hadrendbe, akkor is azt mondom, hogy ez a "majd meglátom" után igenis neked kell írnod. Ha van egy minimális tisztelet is benne feléd, akkor megvárja, amíg te szépen eldöntöd magadban, hogy megéri-e a bizalmad vagy sem, nem fog folyamatosan nyaggatni.


Ha párkapcsolatot szeretnél, akkor nem lehet a legelején sem minden terhet a pasira szórni. Igenis emeld fel a kis ujjacskáid, és írj neki te, ha tényleg érdekel. Ha nem akarsz párkapcsolatot, akkor meg csak csináld azt, amit eddig, mert láthatóan ez jó módszer az elkerülésére.

2016. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!