Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves csajok! Az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves csajok! Az alábbi két pasi közül kit választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Első:

* 22 éves intelligens/céltudatos egyetemista mérnökhallgató, aki még tanul, pályakezdőként sem fog nagyon sokat keresni, de 3-4 év múlva már egzisztenciálisan elég stabil lesz

* albérletben lakik és egy 1 milliós kocsival közlekedik, de szívesen igénybe veszi a tömegközlekedést vagy a kerékpárt is.

* érzelmes és empatikus, mindenről el tud veled beszélgetni és mindenben segítséget nyújt

* rengeteg helyre elmegy veled (mozi, színház, kiállítás, sportesemény)

* elég alacsony (<173) és vékony illetve igényes, helyes arcú, de nem az a tipikus borostás álom jóképű forró pasi

* kicsit önbizalom hiányos ezért a keményen bulizás nem a világa, de lazulós helyekre (borfesztivál, nyugis iszogatás, szolid fesztiválozás) szívesen elmegy bárkivel


Második:

* 26 éves autószerelő, vállalkozása van és elég jól keres (400-600k nettó), mivel állandóan melózik, úton van, seftel, sokszor hétvégén is

* nem kifejezetten romantikus, de azért természetesen szeret téged

* elég heves vérmérsékletű, könnyen felhúzza magát és sokszor bunkó/lenéző az emberekkel

* ritkán visz el valahova, de akkor is maximum egy autós találkozóra egy fesztiválra vagy egy low-budget nyaralásra, ahol már másnap az ügyeit intézi, mert valami probléma jött közbe ezért nem sokat foglalkozik veled

* elképesztő az ágyban és nagy a szerszáma

* magas és sportos/izmos testalkatú

* tisztában vagy vele, hogy nagy nőfalú és már két korábbi barátnőjét is megcsalta

* nagyon sok időt tölt a haverjaival akkor is amikor esetleg szeretnél valahova menni vagy otthon látni és emellett rendszeresen részeg

* van egy-két "kétes hírű" üzlettársa, akire általában azt mondják, hogy a szeme sem áll jól

* a rokonai nem éppen kulturáltak és szimpatikusak, de biztosít arról, hogy ritkán fogtok velük találkozni

* saját prémium minőségű (Audi/BMW/Merci) kocsija és családi háza van


Ja és mielőtt valaki kitalálja, hogy a kettő vegyítve vagy egyiket sem...Nem véletlenül írtam le pont ezt a két jellemet. Ezek közül melyikkel járnátok "szívesebben"? Azt is írjátok le, hogy a nem preferált pasiban mi az, ami kizáró ok vagy előnytelen. Valamint azt, hogy a választott férfi esetében mi az amiben kompromisszumot kell kötnötök, hogy elfogadjátok őt.



2016. dec. 29. 14:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt, mert emberileg sokkal értékesebb. De te a másodikat válaszd, mert a leírásod, fogalmazásod alapján az áll a mentalitásodhoz közelebb.
2016. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
ez neked miért fontos? az egyik te vagy gondolom, a másik meg tetszik/ a pasija annak a lánynak akit kinéztél? :)
2016. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
Másodikat választanád egyértelmű, pénzre mész.
2016. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt elárulom, hogy a pályakezdő mérnök is már jóval a magyar átlagkereset fölött keres... Amúgy meg az ilyen információknak, hogy milyen kocsija van, semmi jelentősége.
2016. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha tartós kapcsolatról van szó, akkor az elsőt, mert ilyen pasival hosszú távon jobban összeillünk, és olyan értékeket képvisel, amik számomra fontosak.


Ha csak szex és más semmi, akkor a másodikat, mert ott lényegtelenek a belső értékei, és nem várok mást, mint hogy rendesen le legyek rendezve, másra meg ez a típus nem alkalmas.

Külön előnye, hogy nem kell attól tartani, hogy összetöröm a szívét, ha netán szerelmes lenne, mert pont nem az a típus, aki hajlamos lenne ilyenekre.


Tehát az a kérdés, hogy te mit szeretnél? Dugni párszor és mehettek ketten kétfelé, vagy tartós kapcsolatra vágysz?


Azt még hozzátenném, hogy az anyagi helyzetük részemről a "lesz.arom" rovatba került, mert egyedül is stabil anyagi helyzetet tudtam teremteni, tehát pont nem érdekel se a kocsija, se a lakása. Van sajátom.

2016. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

és milyen audi/bmw/merci?


Mert ha vmi 10-20 éves dolog, akkor lehet meglátják és be se ülnek mellé :DDDDD


bocsi, pasi szempont x)

2016. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Sehol egy belső tulajdonság, csak az Audi/BMW, mennyit keres, milyen házban él, mennyit keres. Válaszd a 2. embert, ő többet keres az 1-es versenyzőnél, nála több pénzt tudsz majd felmarkolni.
2016. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy te vagy az első. Egy nő sosem írna le ilyen mondatokat: "saját prémium minőségű (Audi/BMW/Merci) kocsija és családi háza van." És teljesen biztos vagyok benne, hogy eltorzítottad mind a két jellemet, saját magadat akár akaratlanul is jobb színben akarod feltüntetni. Természetesen ezek alapján az 1. srácot mondanám, de nincs jelentősége, mert ennél sokkal árnyaltabb a kép, mint ahogy te felvázoltad.
2016. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan 30 felett vagyok, de 10 éve is így gondoltam.

Mindenképpen az 1-est.

Miért? Magam is mérnök vagyok, szeretek beszélgetni, szeretem az empatikus, intelligens embereket és a kulturális programokat.


A bunkó/lenéző embereket ki nem állhatom és a rendszeresen részeg kitétel pedig minden egyéb pozitív tulajdonságot lenullázna, ha lenne neki. A nőfalás, megcsalás szintén kizáró ok.


A sportos alkat nem hátrány, de nem is sokat számít, főleg, ha ennyi számomra tolerálhatatlan egyéb tulajdonságai is vannak.

2016. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#8: Nem, az első egy kedves ismerősöm, aki esetében képtelen vagyok megérteni, hogy miért nincs sikere az utóbbi időben a lányoknál. A másik meg természetesen egy fiktív jellem. De végül is tök mindegy, mert csupán arra voltam kíváncsi, hogy így név/arc nélkül a csajoknak mi az őszinte véleményük és bíztam benne, hogy legalább egy anonim oldalon nem rejtik véka alá a véleményüket, de úgy látszik mindenhol megy a ködösítés.
2016. dec. 29. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!