Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor bevallottam a fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor bevallottam a fiúnak, hogy szeretem, már nem akart velem találkozni. Mit gondolhatott?

Figyelt kérdés
van egy srác, neten ismertük meg egymást, sokat beszéltünk mindkettönknek tetszett a másik, ugy volt hogy találkozunk, de mikor én elmondtam neki hogy szeretem, ezek után teljesen más lett megkérdőjelezte hogy nekem mért pont ő kell, hisz sokkal jobban nézek ki mint ő, én elmondtam neki mindent amit érzek iránta, de ezek után már nem akart velem találkozni, késöbb azt mondta hogy félt, hogy nekem ő nem fog tetszeni. de neke mmég mindig ő fár a fejemben.
2007. nov. 19. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán mondd meg neki!De szerintem kora volt ajtóstól rontani a házba.Nekem is volt ilyen netes kapcsim,és baromira szerettem a srácot,mindaddig,amíg nem taliztunk.Olyan más volt élőben,mint msn előtt.

Talán az lehet a baj,h mást mutatott neten,mint amilyen előben.Vagy esetleg egy kis beszédhiba?Tényleg lehet,h félt.Próbáld meg erőltetni ezt a tali dolgot.Ha nagyon nem akarja,akkor én megkérdőjelezném az őszinteségét.Meg a táncedzőm mondta azt régen,h egy ilyen kapcsolatban nem a másikba vagyunk szerelmesek,hanem egy álomképbe,amivel őt azonosítjuk.De tény,h a vőlegényemet,aki a gyermekem apja,én is neten ismertem meg,de nem társkeresési céllal futottunk össze.Előszr taliztunk,majd egymásba szerettünk.

2007. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem lévő hozzászóló is írta, én is biztos vagyok abban, hogy mást mutatott neten, mint aki valójában élőben. Nekem is volt már 1 2 ilyen tapasztalatom, onnan gondolom. Nem biztos, hogy hazudott, lehet, csak szépteni próbált. Lehet máshogy néz ki élőben, mint képen, hisz a képek sokszor hazudnak, és ez zavarja őt. Nem hinném, hogy megilyedt, mert elomondtad neki, h szereted, bár kiszámíthatatlan, ki hogy reagál erre.
2007. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igaza van az előttem szólóknak... vagy mást mutatott, vagy tényleg nagyon ronda, vagy valami egyéb baj van vele, esetleg csak az önbizalma nagyon kevés... de hidd el, az a fiú akit szeretsz, valószínűleg csak a képzeletedben él... nekem is volt már hasonló tapasztalatom.
2007. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

velem most szakitott(vagy mi) egy olyan ari srác hogy ááááááááááááh:S(nem jártunk csak azt irta hogy szeret)

ő írta

aztán meg hogy ne erültessük a beszélgetést:O

menjen az ilyen a.....

de ha visszajön akkor szeretem:D

2007. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!