Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csendes első randi hely Gödöllőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes első randi hely Gödöllőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Elhívtam egy lányt randizni és Gödöllőn keresek randiképes helyet ahol nyugodtan lehet beszélgetni és nem kell az alapzajt túlordítani és esetleg még hangulatos is. :)



2017. jan. 1. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

az évnek ebben a szakaszában nagyon csendes, és hangulatos hely.


Nem egy átlagos választás :)


[link]

2017. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lökött ! :D

A csaj nem goth csak rocker. :D Valami egyéb ? :D

2017. jan. 1. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Erzsébet parki séta, vagy vele szemben a kastély parkja, rengeteg paddal. Ha nincs hideg le tudtok ülni, a kastélyban meg vesztek egy kávét vagy süteményt.


Ott van az arborétum, megint csak ha sétálhatnékotok van a természetben.


Ha nem természet kedvelők vagytok, akkor meg beültök a Művelődési házba, végignézitek a kirakott festményeket, ha vannak, aztán beülhettek a Novo cafféba. Meleg is van és a hely se rossz. Sőt!


Az Erzsébet söröző is jó hely. Kevésbé tágas belül, de ha nincs hideg, megint csak ki lehet ülni a kinti padokra egy forrócsokival, vagy akármivel. A többi kocsma Gödöllőn szerintem zajosabb szokott lenni

(nem tapasztalatból írom), ergo ha nem tetszik valamelyik, majd úgyis továbbálltok.

2017. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utána néztem a helyeknek, jó tanács, köszönöm. Remélem tetszeni fog neki is. :)
2017. jan. 3. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a parkokat írtam volna. :D de ott kb bárhol szép sétálni. Szép város :)
2017. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Továbbá, most találtam a neten, még nem jártam ott, de képek alapján nem lehet rossz hely a tűztorony kávézó se. Bár drágának tűnik, de nem is kell minden héten menni.
2017. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!