Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tinderen lehet Magyarországo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen lehet Magyarországon élő feketebőrű pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
L20
2017. jan. 3. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Persze :D

Az több kollégám is fent van

De az egyikkel arról beszéltem, hogy zavarja, hogy sok lány csak azért akar lefeküdni vele, hogy elmondhassa, hogy volt feketével.

2017. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem sajnos csak halottakkal, mivel az ilyenek kihaltak mikor még rabszolgák voltak és így most moshatom magamnak a szennyest.


Nem vagyok raasszista elénézést, ha színesbőrű olvassa ezt, pusztán idióta kérdésre idióta választ kell adni véleményem szerint, bírom a legtöbb fekete stílusát, főleg a rappereket.

2017. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem már elegem van tinderből hogy folyton irogatnak bőrszinem miatt
2017. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg, aztán kiderül!
2017. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szergej55 ***** válasza:
18%
Fúj.
2017. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet. Köztudott, hogy Tinderen egy ilyen kép várja az újonnan regisztráltakat: [link]
2017. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom lehet, mivel nekem mindig kihoz pár feketét. :D
2017. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hogyne lehetne! :) Én is ezt tettem, amíg ott meg nem találtam az igazit. :) Aki szintén nem fehér. :)

Ha akarsz róla beszélgetni, írj! :)

2017. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!