Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha komolyan ismerkedsz valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komolyan ismerkedsz valakivel akkor is több tüzet tartotok a tűzben?

Figyelt kérdés
Csak én nem tartom ezt korrektnek? Ha nem sikerül x akkor ott az y. Közben ha x jobban bejön akkor lekoptatod y miközben őt is nagyban fűzted...

2017. jan. 4. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vasat* Nem korrekt ezért nem, na meg jobb szeretem elkerűlni a kínos helyzeteket.
2017. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én mindig tüzet tartok a tűzben, hogy tüzesebben tüzeljen
2017. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tüzet a tűzben?

Nem vasra gondoltál amúgy? :D

Én úgy vagyok vele, hogy amíg csak ismerkedek és nem komoly senkivel, addig nem para.

Ha valakivel komolyabbra fordul, akkor mással már nem kezdek ismerkedni és akikkel még "vonalban vagyok" azokkal is tisztázom, hogy lehetséges-e tovább vagy sem és akikkel nem, azokkal lezárom.

31/F

2017. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszabb ***** válasza:
Tény, hogy az elmúlt években egyetlen nő sem fogott meg komolyabban, így ragaszkodni sem tudtam hozzájuk, ezáltal mindig több vasat tartottam egyszerre a tűzben.
2017. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Uh bocsánat most látom, hogy elírta.

"Több vasat....."

2017. jan. 4. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem.


Az a balek vagyok, aki egyszerre egy nőnek udvarol, udvariasan elutasítja, ha próbálkozik nála más, majd mikor attól az egy nőtől meghallgatja, hogy legyünk csak barátok, akkor rájön, hogy megint hülye volt, és ha valaki ajánlkozik, akkor azt nem szabad elküldeni holmi ködös lovagiasság miatt, hogy egy nőnek udvarolunk csak (és persze legközelebb pont ugyanígy járok el)

2017. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nope.
2017. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én egyetlen emberre figyelek, egy embert akarok megismerni és ugyanezt el is várom a partneremtől.
2017. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!