Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a pasi elhívott egy koncertre de kifizetteti velem a jegyem?

Figyelt kérdés
Igazából én teljesen kiábrándultam. Elhívott ma mondta,hogy megy a jegyekért .. udvariasságból megkérdeztem,hogy kifizessem e a felét erre azt mondta ahogy gondolom nemé
2017. jan. 5. 16:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nem várja el, de 7000 a fele... én gáznak érzem. Bocsi ahogy elküldtem a kérdést... véletlen nyomtam a küldésre... és nem tudtam végig írni.
2017. jan. 5. 16:33
 2/24 anonim ***** válasza:
14%

Miért, természetes lenne, hogy ő fizeti?

Fizetné a nyű egy nőnek, van annak is fizetése, meg egyenjogúság van, vagy mifene.

2017. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%

Mi ezen a gond? Bocsi, de nevetséges vagy... Egy kis ingyenélő. Ha nem gondolod komolyan, akkor ne ajánlkozz, hogy kifizeted

22/L

2017. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Megkérdezném, h akkor döntsük el, h baráti találkozó vagy randi. Mert ha csak baráti összeröffenés, akkor igen, kifizeted a jegyedet :D


Nekem ez fura, mert ő hívott meg, gondolom még nem jártok...

2017. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam ingyenélőnek, de régen volt annyi gesztus a férfiban,hogy ha meghívott valahov egy nőt nem hagyta,hogy kifizesse. Úgy látom mára eltűnt az udvariasság.
2017. jan. 5. 16:37
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem fizetteti ki veled. Te megkérdezted, erre ő azt mondta, ahogy gondolod. Vagyis rád bízta a döntést. Ja, hogy már ciki lenne vissza táncolni? Akkor nem kell felajánlani. Az úgy nem megy, hogy egyszerre jófej is akarsz lenni, aki fizeti a sajátját, meg smucig is, mert fáj a 7000Ft. Bocs, de hülye vagy.
2017. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%

Már nem azért, de ha a pasi hívta meg ("XY, lenne kedved eljönni velem WZ koncertjére?"), akkor azért alap illem, hogy ő fizet. Ha a lány hívja meg valamire ("lenne kedved eljönni velem pizzázni?"), akkor a lány fizet. Persze, baráti kapcsolatoknál más a helyzet, de ez a randizás témakörébe írt kérdés, szóval ez mellékes.


Bakker, egyenjogúság van, oké, de már kedveskedni sem lehet?


Amúgy abban egyetértek egy korábbi válaszolóval, hogy ha nem gondolod komolyan, akkor ne ajánld fel, hogy fizeted. De ha kiábrándultál, akkor fizesd ki, és nevezd el baráti találkozónak.

2017. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

A 6-kal egyetértek.


Először (a sorok mögött) felajánlod, h kifizet, majd miután a pasi nem epekedik, h "Neeem, neeem én fizetek", hanem azt válaszolja, h "Ahogy gondolod!", akkor már tahó. Ne tegyél fel olyan ajánlatot,amit te sem gondolsz komolyan... Elhívott. Benne volt a mondatban, h ő fizet. Most már mindegy...

2017. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Alapból azt hittem a kérdést látva, hogy eleve úgy mondta, hogy ő meghív, de te fizeted a belépődet. Az tényleg gáz lenne.

Jelen esetben te voltál a buta, mert ha nem akarod/tudod kifizetni, akkor nem kell felajánlani. Ilyen egyszerű.


Legközelebb ha meghív valamire, és fizeti, neked meg eszed ágába sincs kifizetni a felét, akkor megköszönöd a meghívást, és csendben maradsz. :)

Mondjuk ilyenkor is illik legalább egy hamburgerre meghívni a koncert után, vagy ha ott te fizetsz egy-két italt.

2017. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Más nők meg azon vannak kiakdva, ha nem hagyják őket fizetni. Pl. én sem szeretem ha mindent a férfi fizet. Egy-két sör vagy kávé még oké, de ilyen nagy összeget nem akarnék, hogy kifizessen helyettem, mert megvásárolhatónak érezném magam. A srác NEM fizetteti ki veled. Te MAGADTÓL felajánlottad, hogy kifizeted. Udvariasságból. Ezt felénk képmutatásnak hívják. A srác valószínűleg csak azért nem mondta, hogy nem kell kifizetni, mert nem tudta, hogy te olyan lány vagy-e, aki nem akarja meghívatni magát. Tudod, ma már sok ilyen van.
2017. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!