Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randim lenne egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randim lenne egy sráccal aki a lábát és kezét is eltörte fekvőgipszben van még hetekig. Rossz ötlet lenne ha meglátogatnám?

Figyelt kérdés

Ez az első randi lenne de már ismerjük egymást látásból, beszélgettünk már kicsit.

Szegény nagyon rossz passzban van :/

Tudom h nem "illik" első randira a fiú lakására menni, de ha ilyen történik belefér nem? Csak meglátogatnám, beszélgetnénk, talán megnéznénk vmi filmet?


2017. jan. 5. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szuper ötlet! Kedvességre, figyelmessègre vall :)
2017. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi vigyek neki valamit ajándékba?


szóljak előre vagy lepjem meg? ő nemigazán hozta fel h látogassam meg, bár ez érthető sztem nem akarja h így lássam. de végülis elfutni nem fog!


nem igazán szeretném h "kínos csend" legyen mert az néha előfordul velem!

van valami ötlet amivel el lehetne ütni az időt? vagy inkább húzzak el 12-20 perc után?

2017. jan. 5. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsönös a vonzalom, rossz ötlet lenne megvárni míg felépül.

Semmiképp ne állíts oda hívatlanul, inkább mondd azt neki, hogy szeretnéd meglátogatni ha már a randi nem jött össze, persze ha őt nem zavarja hogy így látod.

Az őszinteség szerintem fontos:) Ha benne van meglehetne beszélni hogy csak beugrassz-e vagy esetleg meg is néztek egy filmet.

Én a helyedben vinnék valami apróságot. Kedvenc csokiját, kávéját (ha a közelben van kávézó akkor elvitelre kérni, csak ne hűljön ki)

De ha tudsz sütni vagy főzni, szerintem az lenne a legjobb ha magad készítenél valamit. Bár nem tudom milyen személyiség, egyáltalán értékelné-e a figyelmességed...

2017. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nos en azert nem lepnék meg senkit se csakúgy ha ilyen tossz passzban van. Lehet le se tudott tusolni stb es kenyelmetlen neki. Én speciel nem szeretem a varatlan vendeget nagyon kellemetlen tud lenni a masiknak.

Beszeld meg vele feltetlen előtte.

2017. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szólj neki! Hívatlanul illetlenség beállítani. Mivel beteg, ezért valószínűleg nem csillog-villog a lakás, ki kéne szellőztetni, az ágy mellett egy tenyérnyi hely sincs, mert elbarikádozta magát a használati cuccaival... Még nem voltam fekvőgipszben, de kb. így képzelem el a helyzetet. :D Mindenképp értesítsd, hogy méltóképpen fel tudjon készülni a fogadásodra.
2017. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd komolyan az "értesítsd előre"-t. Egyikőtök sem szeretné ha a teli "kacsa" is ott lenne köztetek. Remélem tudod mi az a kórházi kacsa...
2017. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:
Szerintem is szólj. Vagy csinálj valami kaját,vidd el neki és kérdezd meg,hogy maradhatsz-e kicsit.
2017. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!