Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizásnál kivel volt hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizásnál kivel volt hasonló?

Figyelt kérdés
Elkezdte az illető nyomkodni a telefonját, amikor beültetek valahová. Ez mennyire normális?

#randi #férfi #nő #ismerekdés.
2017. jan. 9. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nálam leírná magát egy ilyennel. Ha már elhív randizni, beülünk valahová ismerkedés céljából, akkor szerintem az lenne a minimum, hogy addig egymásra figyelünk, és nem állunk neki telefonozni. Ha ennyi időre se képes letenni a mobilt, és ennyi ideig se képes hanyagolni a haverokat, ismerősöket, akkor inkább hagyjuk. :D Egyrészt lerí, hogy nem érdelődik irántam igazán, ergo fölösleges is egymás idejét pazarolnunk, másrészt lerí az is, hogy nem valami intelligens. Az egy alap intelligencia lenne, hogy ilyen helyzetben nem nyomjuk ezerrel a telefont. Szóval emiatt is fölösleges időpocsékolás. Nem lenne következő randi egy ilyen után, az biztos.

De szerencsére ilyet konkrétan még nem tapasztaltam.

20L

2017. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát egy két pillantás belefér de ha ezt pár percig csinálja az marha nagy pofátlanság szerintem. Legalább oda vakkanthatna annyit hogy bocsi egy pillanat. A másik, hogy ha bemutatkozás után egyből ezt teszi, hogy belemélyed a telefonjába az is nonszensz, még ha zavarában vagy megszokásból teszi akkor is.

Egyszer újdonsült vendégeink tettek ilyet, ahogy leültek mindegyik elővette a telefonját, én meg figyeltem, hogy mikor veszik észre magukat, szerintem ez már népbetegség főleg fiatalok nem érzik, hogy ez nem illő. Ha annyira rá van kattanva megvárhatja, amíg kimész a mosdóba akkor nem feltűnő.

2017. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 llorTllorT ***** válasza:
ha egy sürgős üzenetet ír mehet.másodiknál szépen megkérdezném mit tevékenykedik,ha kiderült,hogy telefonbu/zi ,kalapkabát és elsem köszönnék.
2017. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. A randi kettőtökről szól, nem a telefonozásról. Én le is szoktam némítani, vagy kikapcsolni. f. Én tuti otthagynám, vagy megigérném neki hogy ez volt az első és utolsó randi is!
2017. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen találkoznásnál nem elfogadott számomra az ilyen, se baráti társaságban, se randin. Persze, ha fontos üzenet érkezik vagy küld netalán az rendben van. Viszont, ha folyton nyomkodja, akkor elásta magát előttem, ez tiszteletlenség. Az első randin fontos a kontaktus, a beszéd, nem pár hümmögetés a telefonból kinézve. Ha leteszed a telefont,megtiszteled azt a személyt, hogy csak rá figyelsz. Otthon nyomogathatod, senkit sem érdekel.

Ha így viselkedett a srác, akivel voltál szerintem hanyagold.

2017. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!