Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lép a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép a srác?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 randin túl vagyunk, a vonzalom kölcsönös, de valahogy még nem jutottunk tovább. Arra várok, hogy megcsókoljon, de nem teszi. Búcsúzáskor megölel és ad két puszit. Nem félénk fiúról van szó, elég magabiztos. Aki félénk, az én vagyok. 21L

2017. jan. 10. 10:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
40%
mert hülye
2017. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nem félénk fiúról van szó, elég magabiztos." aha azért nem csókol meg mi,mert nem beszari??

Én ugyanígy voltam egy pasival és azt várta volna el ,hogy én nyomuljak rá meg én ölelgessem először. Ő persze nem tett semmit...

Szerintem hanyagold a pasit,már ha igazi férfit akarsz!!

2017. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert félénk. Vagy olyan vallása van, ami tiltja a csókot. Próbálj segíteni neki! Nézd hosszasan, mikor közel vagytok egymáshoz.
2017. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem még sem jössz be neki, csak nem akar megbántani... Ha valóban tetszenél neki már elcsattant volna az a csók ...


(Nem bántásból írtam, de nekem úgy tűnik.)

2017. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztos hogy félénk. Nem mindenki csókolgat az első pár randin. Az más kérdés, hogy manapság ez az emberek 80%-nál kérdéseket vet fel és mindenféle sablonhibákat húznak a másikra. Lehet, hogy ismerkedős fajta srác..


A másik véglet is igaz lehet persze, hogy félénkebb.

2017. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem #4-es fején találta szöget :/ Fiúként mondom...
2017. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy

- szeretne már továbblépni ő is, csak nem biztos, hogy te is szeretnéd

- szeretne már továbblépni, és sejti is, hogy neked se lenne ellenedre, de félénk, ezét nem mer lépni

- szimpatizál veled, de részéről még korainak érzi a csókot

- szimpatizál veled, de más okból nem szokott az első néhány randin csókolozni, csak miután már jobban megismertétek egymást

- akármi más


A részedről annyit tehetsz, hogy te is odateszed magad, és egyrészt számára is egyértelműen jelzed neki, hogy te már készen állsz egy fokozattal feljebb kapcsolni (hogy ha félénkségről van szó, akkor ezzel segíts neki), másrészt próbálsz te is tenni azért, hogy minél jobban megismerjétek egymást és egymásra hangolódjatok (arr az esetre, ha a srác az a fajta, aki csak kellő mélységű ismeretség után lép tovább a csókra)

2017. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

legkozelebb mikor bucsuztok kerdezd meg h mikor akar megcsokolni mert o bejon neked.

ha elkezd mekegni makogni akkor mond meg neki h szoljon ha mar fudja udvariasan bucsuzz el es innentol rajta mulik h osszeyzedje magat.

ha meg azt mondja h csak haversagnak gondolta az egeszet akkor tovabb lephetsz.

2017. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-essel értek egyet, szerintem is ez van a dologban. :)
2017. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem akkor nem csokolt Meg amikor masik csajjal is randizott es vegul it valasztotta.
2017. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!