Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Természetes potencianövelők
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Lakiska nevű felhasználó kérdése:

Komáromban hol tudok ismerkedni meleg, biszex vagy kíváncsi srácokkal?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Komárom, meleg, biszexualitás, kiváncsiság, srác

01-11 22:33  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Miután normálisan szórakozni se lehet itt (a Flamingó egy késdobáló, a többi meg nem is tudom, hogy működik-e egyáltalán), leginkább sehol..... Még heteróként se sok lehetőség van, hát még melegként.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 01-11 22:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát igen .. Flamingó egy vicc.. azt én is tudom de még ha hetero lennék se ismerkednék ott amilyen érdekes egyének vannak ott.. :D

# 2/5Időpont 01-11 22:39 Privát üzenet
Na igen :D
Amúgy nem tudom, haverjaim körében népszerűek a kocsmák (Mona, Indians, stb), én ezekben nem jártam, győrbe vagy egomba járok szórakozni, szóval bocsi, de nincs tippem. Se meleg komáromi ismerősöm, akiből kiindulva tudnék tippet adni, hogy ő hova jár. :/
Nálad nem játszanak más városok? Tata, Győr, Esztergom, stb?

# 3/5Időpont 01-11 22:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Először is köszi hogy nem küldtél el melegebb éghajlatra a nemi identitásom miatt.. mint sokan mások tennék :D:D
Másodszor meg persze hogy játszik Tbánya, meg Győr is de ott se hiszem hogy lehet valahol ismerkedni .. neten is fent vagyok mindenhol.. de vagy egyböl a farkam kéne nekik.. vagy kamus idiota.. :D

# 4/5Időpont 01-11 22:47 Privát üzenet
Miért küldenélek bárhova? :D Nyilván nem a párom vagy, rajta kívül meg más emberek nemi identitása, és szexuális ízlése hidegen hagy, amíg legális keretek között maradnak :D
Hát igen, sajnos nem tudok segíteni, sose próbáltam melegként ismerkedni, bocsi. Csak kiszúrta a szemem a "Komárom" szó :D

# 5/5Időpont 01-11 22:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melegek, ti használjátok a TINDERT?
Komárom és környéki meleg/bi srácok ti hol ismerkedtek? Vagy a környéken mindenki bújkál, vagy más városokba keresgetnek?
[meleg kérdés] Komáromban van a melegeknek találkozóhelyük?
Komáromban hol lehet fiatal (18-25) melegekkel ismerkedni?
Komáromban hol lehet ismerkedni melegekkel?
Komáromban vagy Komárnoban hol lehet ismerkedni melegekkel?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu