Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejönnek azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek azok a férfiak, nők akik nem akarják eladni magukat nem csak a jó tulajdonságaikkal akarnak tetszelegni hanem felmerik vállalni a gyengeségüket is?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretem mikor a randizást az állásinterjúval vonják párhuzamba, mert állásinterjúra nem azért megyek, hogy megismerjem a munkaadót hanem, hogy megkapjam a munkát. Randira azért, hogy megismerjem a nőt és beszélgessünk. Gondolom érzitek a különbséget.

Engem nagyon irritál az, hogy új emberekkel jópofizni kell és reklámozni magam, mert olyankor feszengek, ha nyitott vagyok, mint egy könyv akkor sokkal hamarabb ellazulok és jobb is lesz a kedvem. Csakhát ezt nem mindenki értékeli. Nekem sokkal jobban tetszenek az olyan nők akik mernek őszinték lenni és nem félnek a gyengeségükről beszélni. Én úgy érzem, hogy a gyengeségeink felvállalása az igazi erősség, és ezt nem jó magunkban tartani hanem beszélgetni kell erről, ha barát, ha idegen.


2017. jan. 13. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez szep es jo de en nem az elso randin mondanam el ha peldaul rettegnek a sotettol... Elsore mindenki jo benyomast szeretne tenni ha a masik ember erdekli.
2017. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ez bejön igen:)
2017. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kutya se szereti, de sajnos ez a tendencia. Amúgy bejönne nekem is, ha az emberek a gyengeségeikről is beszélnek, de ez sajnos ritka.
2017. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ezek szerint felvállalod a gyenge helyesírásod is első randin? Nekem ez fontos szempont.
2017. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mitől a gyenge a helyesírásom?
2017. jan. 18. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

egy párkapcsolat, szerelem, vonzalom lényege a másik elfogadása gyengeségeivel együtt nem?



Ha elfogadod saját, vagy más gyengeségeit, akkor lehet igazán önbizalommal teli, őszinte magadhoz.

2017. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy azért a tálalás.


Pl, ha én most azt mondom, gyűlölök főzni, akkor csak erre a dologra a legtöbb srác hőköl hátra, hogy istentelen démon vagyok, gusztustalan, hogy volt merszem... Az más kérdés, hogy ettől még kénytelen vagyok és néha szoktam, plusz ha valaki megcsinálja a főzést, én vállalom a takarítást addig, és korántsem lusta dög módjára ragaszkodok a kész ételhez...


Én őszinte vagyok, nem állítok olyat, ami úgy sem igaz, de nem azzal kezdem a randi elejét, hogy szia figyelj, ha ideges vagyok káromkodok, szeretek kádba fingani, néha sírok romantikus filmeken és egyébként bűn lusta tudok lenni, mert ezekkel nem fogom felkelteni az érdeklődését. Ezekre úgyis rájön majd magától. És a valódi jó tulajdonságaidról beszélni nem kamu dicsekvés, mint az interjún, amin egy kicsit mindenki felfelé kerekít.

2017. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!