Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehet ilyenkor az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet ilyenkor az ember?

Figyelt kérdés
amikor szakítanak velünk,és még szereted a másikat,hiányzik. de közben meg próbálod az emberek tanácsait megfogadni,és nem szomorkodni,hanem újra randizni boldognak lenni. 3 hete szakítottunk,elég csúnyán,mindent mondtunk egymásra,dühösek voltunk,azóta lenyugodtam,és inkább csak szomorú vagyok. és beláttam nekünk nincs jövőnk,messze is laktunk egymástól. nem működött. azóta megismerkedtem egy lánnyal,jó vele beszélgetni,találkoztunk is már,de amikor egyedül vagyok barátok emberek nélkül,újra eszembe jut a volt barátnőm,hogy miket csináltunk együtt,és nagyon hiányzik olyankor.
2017. jan. 15. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam. Hetente 3x jártam bulizni, akkor önfeledten tudtam űzni, így kb. egy hónap alatt elmúlt ez az érzés és közben észre se vettem, elég nagy ismeretségre tettem szert, így jött új lány is
2017. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy természetes folyamat. Együtt voltatok, egyértelmű,hogy nem tudod azonnal törölni a gondolatodból. majd idővel elmúlik ez, és jön helyébe más, hiszen írod,hogy van egy újabb lány...
2017. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hét az kevés, ha valóban szerettétek egymást.
2017. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megromlott a viszonyunk. ő már lezárta legalábbis mikor utoljára beszéltünk ezt mondta. én is,de még rossz azért. letiltottuk egymást meg minden.
2017. jan. 15. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt átéltem én is, letiltott a csaj meg minden, de valójában jobb is így, mert legalább ha akarod sem tudod keresni. Nálunk is volt, hogy megromlott a kapcsolatunk, veszekedés meg egymás sértegetése, minden volt, de sajnos ez normális, idővel rendeződik. Nekem is kellett ilyenkor pár hónap, hogy elfogadjam és mint régi ismerős gondoljak rá és ne legyen harag. Egy nagy szerelem hamar át tud fordulni utálatba.

Foglald le magad, próbálj meg minél kevesebb időt egyedül tölteni, az segít.

2017. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!