Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy több évig tartottátok a kapcsolatot férfival/nővel, kisebb-nagyobb szünetekkel ha úgy alakult, de mindig megtaláltátok egymást?

Figyelt kérdés
Amikor mindig éreztétek, hogy lehetne több de nem volt valamiért ... Aztán végül mégis összejöttetek?

2017. jan. 16. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyesmire kb, 1%- esély van.
2017. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha akarsz valakit akkor tegyél érte!!!!!

Ahogy egy charlie dalban is van:"Ha vársz,nem lesz a tiéd"..

2017. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Én 4 éve találkoztam egy lánnyal,nagyon jót beszélgettünk tényleg megvolt mindenben a közös pont stb,de akkor nekem is volt valakim és neki is,viszont valami mégis megmozdult,de féltékenykedések miatt, hamar alább maradt a beszélgetés. Ezután 1,5-2 havonta véletlenül összefutottunk, általában egy szia és kész. Ez így ment 3év és nagyjából 8 hónapon keresztül.Aztán jött megint egy "véletlen" találkozás, amikor is beragadtunk mindketten a liftbe. Kb. 30 percet töltöttünk ott és hát nem maradtunk szó nélkül, azóta együtt vagyunk.
2017. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt egyszer,hogy bemutatott a szüleinek a csávó,utána mondta,hogy mégse akar engem.Azóta már van más.
2017. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

18 éves voltam,mikor beszéltünk először.

Akartam volna,de valahogy nem úgy alakult.

Aztán később újra kapcsolatba kerültünk,akkor épp ismerkedtem az exemmel.

De nem baj,mindenkinek kell egy pofon.

21 évesen voltam,mikor valahogy újra egymásra találtunk és akkor nem volt miért ne,randiztunk és össze is jöttünk.

Ennek már egy éve.

2017. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem. De volt egy férfi aki hosszú évekig ostromolt és néha 1-2 év után jelentkezett. Közbe felnőttem és mai napig nem értem miért nem veszi az "adást" hogy NEM!
2017. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt többször is.
2017. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!