Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ez ennyi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez ennyi volt?

Figyelt kérdés
Végre sikerült randiznom egy sráccal akit kinéztem magamnak (Korábbi kérdésem,hogy elegyedjek szóba egy mixerrel). Szerdán és ma is szabadnapos volt így találkoztunk mindkét nap. Szerdán ismerkedés randizás órákon át. Ma szintén ez,de a végén lefeküdtünk. A srác rettentő helyes,ez fogott meg benne először. Utólag kiderült,hogy magabiztos,mindig a kezében tartja a dolgokat,humoros,aranyos,kedves. Ma lefeküdtünk. Sose feküdtem még le senkivel ilyen gyorsan,sőt még csak 2 párom volt eddig is de ..... nem bírtam neki ellenállni,viszont azóta kb. koptat,nem ír max ilyen egy szavas válaszokat,kérdeztem mikor tali arra annyit ír,hogy nem tudja még hogy lesz ideje most elég elfoglalt...akarhat még valamit vagy ez ennyi volt ?
2017. jan. 20. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ejts egy könnyet, aztán nézz ujabb farok után!
2017. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ennyi volt anyukám :/
2017. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, sajnálom.
2017. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy fest nem a megfelelőt nézted ki mégse :T
2017. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Tudom, gonosz vagyok, de a kérdést olvasva mosolyognom kellett.
2017. jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire voltál jó... :) bocs, de mégis mit akarna attól, aki ilyen könnyen kapható?
2017. jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvigyorodtam :D Sajnálom komolyan de így jártál. Majd most tanulsz az esetből , ez a modern társadalomban élő nők egyik legnagyobb párkapcsolati leckéje "csak szexre kellek"? Hát majd legközelebb okosabb leszel baba
2017. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SZÓVAL AZ A BAJOD HOGY NEM ÍR VISSZA NEKED KB 4-6 ÓRÁJA?


Mi van?! Ma feküdtetek le egymással, nem 3 napja, hogy baj legyen hogy azóta nem ír vissza.

Tudod inkább az a nem normális egy kapcsolatban, amikor az egyik fél elvárja folyamatosan hogy a másik percek után visszaírjon, meg minden reggel küldje hogy "jó reggelt", este meg hogy "jó éjt" és ilyen hülyeségek.


Nekem olyan lány volt az életemben, akinek a második voltam (ő nekem sokkal többedik), de akit nagyon szerettem és gőze sem volt az ilyen dolgokról szintén ugyanígy.

Ahogy te is írtad ez a csávó sem papucs, úgy én sem vagyok és külön le kellett ülnöm beszélgetni a lánnyal hogy megértse hogyha egy este nem írok neki, akkor az nem koptatást jelent. Meg hogyha van olyan nap egy héten amikor egyáltalán nem beszélünk, az sem koptatás. Stb-stb.


Komolyan hidd el nekem: Még ha együtt vagy valakivel, az sem jelenti azt, hogy állandóan egymás nyakán kell lógni és ha a másik nem ír vissza néhány órán keresztül, akkor már koptatna. Nincs neked saját életed, amit tudsz élni a másik nélkül? Miközben nem rá gondolsz és éppen leszarod hogy írt-e vagy sem? Ez lenne a normális. Nem néhány óra után koptatásról beszélni

2017. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

A korábbi válaszolóknak írom:


Én életem eddigi legnagyobb szerelmével, akivel aztán 2,5 évet voltam együtt, a 2. randinkon feküdtem le, amikor mindketten 21 évesek voltunk. Szóval a kettőnek (mennyi idő után fekszetek le, meddig vagytok együtt) nincs köze egymáshoz feltétlenül)

2017. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy csak beakaszt és koccoltat. Könnyen adtad magad Mami. Szerinted hány nőt húzott még meg így? Lehet nem talál egy tartással rendelkező nőt sem...
2017. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!