Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert tetszik kevesbe a fiu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tetszik kevesbe a fiu, miota kiderult, hogy egy idegen nyelven se beszel, meg angolul se?

Figyelt kérdés
Valami akkor ott "megtort", vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg.
2017. jan. 20. 09:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert neked ez afféle "elvárásnak" számítana. Ha nem tetszik, ne hülyítsd tovább és keress egy olyat, aki megfelel az "elvárásaidnak".
2017. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg így már nem tűnik elég értelmesnek.
2017. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nen hulyitem egyaltalan. Tegnap tortent, talan ennyi gondolkodasi ido belefer.
2017. jan. 20. 09:53
 4/31 anonim ***** válasza:
28%
Mert eleve nem ő kellett neked, csak valami idealizált kép, amit ráhúztál, most hogy már látod, hogy nem egészen olyan, mint ahogy elképzelted, így mér nem is érdekel. Annyit elárulok, hogyha tényleg komolyabban éreztél volna iránta, ilyen biztos nem fordult volna elő.
2017. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Ez nekem is a muveletlenseg jele lenne, szoval engem is "eltantoritana" tole, mert ez egy eleg nyilvanvalo jelzese annak, hogy nem vagyunk egy szinten "oktatasugyileg", ami esetleg kesobb csak tovabbi problemakat szulnek (ez a sajat tapasztalatom "munkas" sraccal jarva meg par eve - azota inkabb kerulom az ilyen nyilvanvalo kulonbsegeket).
2017. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Nekem se lenne vonzó egy tanulatlan ember, nincs vele baj, hogy ez alap elvárás. Csak ne hülyítsd feleslegesen, mondd, hogy így akkor nem.
2017. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
Manapság szikla alatt kell élni, hogy ne ragadjon rád az angol nyelv. Én pl. nem tudnék vele egy filmet megnézni, mert nem nézek szinkronosat.
2017. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

Az ,hogy valaki nem beszél idegen nyelveket, még egyáltalán nem jelenti, hogy tanulatlan lenne. Ismerek olyanokat, akik igen intelligensek, nagy tudásúak, komoly természettudományos ismereteik vannak, de a nyelvek abszolút nem mennek nekik, mert egész egyszerűen nincs nyelvérzékük. Miközben egyetemi szintű molekuláris kémiai meg biológiai anyagokat pikk-pakk teljesítenek, komoly kísérletekben vesznek részt. Közben meg kínkeservesen sok-sok év kemény tanulás árán nagy nehezen sikerült csak kicsikarniuk egy 60%-os középszintű angol nyelvvizsgát, illetve akik PhD-ra mentek azok is leginkább azzal szenvednek, hogy németből vagy spanyolból valahogy nagy nehezen összehozzanak egy alapszintű nyelvvizsgát mert az kell a doktorihoz, ezek az emberek, ha le is teszek kínkeservesen ezeket a nyelvvizsgákat, akkor sem fognak valószínűleg jól beszélni az adott nyelven, max amennyire a szakma megköveteli.


Közben meg ismerek olyanokat, akik tök buták, egy érettségit alig tudnak letenni, de közben meg beszélnek anyanyelvi szinten görögül meg angolul, csak mert az apjuk görög, az anyjuk magyar, a szüleik egymás közt angolul beszélnek, szóval kiskorukban rájuk ragadtak ezek a nyelvek, de közben meg sík hülyék mindenhez.

2017. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Mert burzsuj vagy.
2017. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%

"Manapság szikla alatt kell élni, hogy ne ragadjon rád az angol nyelv."


Ugye ezt most nem gondoltad komolyan? Meg kérdezem mindenkitől, akik szerint az angol nyelvtudás alap. Oké, az tényleg elvárható, hogy a görög nyaraláson a pasi szótár nélkül tudjon rendelni egy italt vagy a hotelben eligazítást kérjen, de ne mondd már, hogyha valaki nem érti az eredeti angol nyelvű filmeket, akkor az már tanulatlan. Nagyon el vagy tévedve. Mérnökhallgató vagyok és sok más csoporttársamhoz hasonlóan épp csak megvan a középszintű angol nyelvtudásunk. Rengeteg koponyát ismerek, akik simán lediplomáztak (komoly mérnök szakokon), csak nyelvvizsga hiánya miatt még nem kapták kézhez a diplomát. Persze, ha nekem is apuci kifizette volna a sok súlyos tízezerbe kerülő magán nyelvóráimat meg 3 havonta utazhattam volna Londonba, akkor én is így ezen a véleményen lennék.

2017. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!