Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan érzem magam rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul emiatt? L

Figyelt kérdés

Hamarosan sor kerül egy találkozóra egy nagyon rendes sráccal. Neten levelezünk,de már egyszer láttam.


Interneten gyakran irogatnak pasik. Engem nem érdekelnek, de van, hogy dumálunk erről-arról. Intim dolgokról nem, inkább egyetem/poén/magánélet stb. Persze olykor-olykor éreztetik, hogy akarnának talizni, pontosabban remélik.


Akivel találkozom, én vele komolyan gondolnám. Viszont egyelőre semmi sem biztos, mivel egyelőre csak ismerkedünk.


Na de! Én már amiatt is rosszul érzem magam, hogy semleges dolgokról beszélek ellenkező neművel.


Ha barátom van,nem érdekel senki, nem beszélek egy pasival sem. Viszont most úgy megkedveltem a srácot, hogy lelkiismeret furdalásom van. :/


Jogos? Nálatok hogy van ez?


2017. jan. 20. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Lehet velem van a baj de nem értem pontosan mi a probléma. Az ,hogy semleges dolgokról beszélsz vele csak?
2017. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem jogos, miert ne beszelhetnel semleges dolgokrol barkivel?

Nekem is van netes sracismerosom akivel minden nap dumalunk, egyaltalan nem erzem rosszul magamat emiatt, es normalis ferfit se zavar, ha a baratnoje joban van ellenkezo nemuekkel is.

2017. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Jogos. Engem kiábrándítana, ha én vagyok a partnered, de másokkal is levelezgetsz szüntelen. Hiába átlagos témák, valaki mindig többet akar, ahogy írod is. Elég egy összeveszés, el elgyengült pillanat és félrebäszhatsz egy buliban. Ha ritkán van, az nem para, de ha majdnem minden nap, az gáz.
2017. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Nem találkozok egyikkel sem. Miért találkoznék? Nem érdekelnek, mint pasik. Nagyon más világban élsz látom, ha ilyen félelmeid vannak.
2017. jan. 20. 22:19
 5/14 A kérdező kommentje:
#1 Kissé konzervatív vagyok. Van, hogy a csajozásról beszélünk, szakításról/rossz randik ilyesmik, vagy rólam, hogy szeretnék végre egy komoly kapcsolatot.
2017. jan. 20. 22:21
 6/14 A kérdező kommentje:
#2 Persze, a barát az más. Ronda dolog elmarni a párunkat bárkitől is.
2017. jan. 20. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

#3-as nem él más világban. Ha más világban élne, akkor benned fel sem merült volna a kérdés.

Megkedvelted a srácot. Esélyt adtál az új ismertségnek és találkozni is fogtok. Nem véletlenül van lelkiismeret furdalásod. Bejön neked az új srác.

2017. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy bejön, különleges srác (számomra). De én ha kérdeznek, elmondom,hogy van aki tetszik,remélem összejön. Mármint ha rákérdez valaki, aki puhatolózni akar nálam. De tudod ez olyan furcsa. Nem mondhatom, hogy a párom... Meg amúgy is, mi van ha sorolom, beleélem magam,aztán nem jön össze semmi. Álom marad...
2017. jan. 20. 22:45
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem igazán értem az utolsó hozzászólásod. Most akkor van barátod vagy nincs?
2017. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem a barátom. Most fogunk talizni másodjára. Első alkalommal, csak látogatóba érkezett az egyik barátjához. Itt tartózkodása alatt mutattak be neki. Szimpatikusnak talált, így interneten beszélgetünk azóta. Nemsokára meglátogat. Tehát mi ismerkedünk.
2017. jan. 20. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!