Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első felnőtt randija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első felnőtt randija, segítség?

Figyelt kérdés

Kamaszkori szerelmem (akivel ovis korunk óta ismertük egymást) több, mint, 10 évig kitartott, így, lassan a harminchoz közeledve sajnos még életemben nem voltam randizni.


Holnap viszont ez változni fog.

Nagyon ideges vagyok, félek, hogy hülyét csinálok magamból stb.

A fiú egy kolléganőm bátyja, látásból, kb. köszönési szinten ismertük egymást, mielőtt elhívott.

Milyen "mélységekben" illik beszélgetni az első randin? Komoly témák, vagy csak kellemes csacsogás? Be kell szállnom a számlába? Elfogadjam, hogy visz-hoz kocsival?


Nagyon nyomoréknak érzem magam.


25N


2017. jan. 20. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán benne van, hogy visz-hoz pláne, ha ő veti fel a dolgot. A számlánál meg próbálkozzál, hogy veszed elő a tárcád. Úgyis azt mondja, hogy majd ő... Szerintem a szöveg jön magától. Miket szeret csinálni, hobbi stb. Mi érdekli... Sok sikert! :)
2017. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már most hülye vagy,nem hogy holnap az leszel. :)
2017. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nyugodj meg szépen, nem múlik az életed ezen. :) ez az első szabály.


ha esetleg velem randizol ma, akkor jó lenne, ha beszállnál a gáz és villanyszámlámba, mert rohadtul sokat kérnek, de mi lenne velünk a rezsicsökkentés nélkül, ugye miniszterelnök úr? :)


elbeszélgetsz majd vele, mintha suliban beszélgettél egy ismerősöddel és majd alakul az. :)

2017. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kell tulparazni. Amirol lehetoleg ne beszeljetek: politika, csaladi dolgok, exek, csalodasok. Ez majd kesobb johet. Ismerkedjetek, flortoljetek. A tobbi jon magatol. Igy lassan a 30hoz kozeledve... jezusom! 25evesen ilyet irsz? Mi lesz 29 evesen?? Az meg 5!! Ev😊


29f.

2017. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most értem haza, jelentem, megtörtént és jól sikerült. :) meg is beszéltük, hogy szerdán ismét találkozunk, búcsúzáskor csókot is kaptam :)


Beszélgettünk a került témákról is, exek, munka..ja és mindketten elég idegesek voltunk, de ez a jobbik eset, nem csak egyikünk volt zavarban :D :D


A lényeg, most rózsaszín felhő, stb van.

2017. jan. 21. 19:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 21. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
na azért ne éld bele magad annyira nagyon, az se jó, úgy vélem.
2017. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A rózsaszín felhő elmúlt, most félek, hogy mi van, ha túlzottan beleéltem magam :D

Utolsó, ez tőled független.


Érzelmi hullámvasút..kikészít

2017. jan. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!