Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoj tényleg, áruljátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoj tényleg, áruljátok már el. Minek vagytok társkeresőn fent, ha válaszolni a NORMÀLIS levelekre nem tudtok, lehet kint akármilyen kép valakiről. De sírtok, hogy sok a perverz. Esetleg szervert lassítani? : )

Figyelt kérdés

#Hshsbs
2017. jan. 21. 00:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
2017. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Kikry válasza:
42%
Hogy tudjam ellenőrizni, a szerelmem nem regisztrált-e.
2017. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer felraktam a tindert, de nem azért hogy társat keressek. Magam alatt voltam, mert elhagyott a szerelmem és kellett egy kis megerősítés, hogy vajon hány pasinak tetszem. Nem válaszoltam senkinek, csak a match-ek számát néztem. De ez csak az én esetem, a többi lány nevében nem tudok nyilatkozni. :)
2017. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
3as. Nem bàntani akarlak,de az régen rossz,ha ilyen megerősítés kell neked. :) nekem írhatna napi 300/nő,ha abból 100 kirakat nő 0 aggyal. 100nak kényszerképzetei vannak. 100 meg nem az esetem. Nem vígasztalna a 300. Szerintem normàlis esetben ez így megy. De kinek mi. :)
2017. jan. 21. 00:26
 5/38 anonim ***** válasza:
60%
Tudom igazad van, nem is éreztem jobban magam tőle. De ott akkor egy megcsalás és szakítás után valamiért ettől vártam a megváltást. :D
2017. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Oké. Te tudod,csak a véleményem írtam le. Ha Te akkor ettől jobbam érezted magad, az a lényeg. :)
2017. jan. 21. 00:32
 7/38 anonim ***** válasza:
32%

Én válaszolnék a levelekre, de a legtöbbször nem olyan ember ír, akit keresek.Pedig ki van írva hogy milyen pasik jöhetnek szóba:

min 180 cm, de minimum, jobb ha 190 cm, mert én is magas vagyok.

182cm vagyok.

Legyen értelmiségi,diplomás, nem muszáj a szakmájában dolgoznia, jobb ha vállalkozó.

Én modell vagyok, havi több ezer euróból élek.

Aki ír, legalább hasonló körülmények között éljen.

nekem van egy kocsim, egy vadiúj Bmw 330i.

Elvárom hogy neki is legyen, de min egy passat, vagy lexus IS.

Nekem a lakásom fel van újítva, neki is legyen újépítésű lakása, vagy kertes háza.

Ezt szoktam kiírni.

Mégis ír mindenféle ember, igaz olyanok is, akik beletartoznak a szűrési feltételeimbe, azokkal találkozom is.

2017. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
61%
7:D Jo poén volt skac
2017. jan. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek más a normális.
2017. jan. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

1.Ha nem fér bele a megadott paraméterekbe és mégis ír, valszeg nem túl értelmes.

2.Ha nem tetszik a helyesírása, az is kizáró ok.

2.Rengeteg az idióta. Visszaírsz, hogy "bocs, nem", mert hát megtiszteled.

Csak épp később 20 esetből 15 esetben nem kapsz vissza semmilyen tiszteletet, hanem anyázást, magyarázkodást, számonkérést stb. egy rakás lelki nyomoréktól. Aztán így kialakul, hogy vissza se írok, a lényeget így is érteni fogja, aztán nem kell velük kínlódni. Természetesen egy-két levél még így is érkezik, hogy "miért nem írok vissza"? Próbálnak úgy csinálni szegények(veled az élen), mintha ha visszaírtam volna, akkor nyugodtak lennének.

Nagyjából ennyi, ami miatt nem írok vissza, nem fogok alkalmanként 30 idiótára időt pazarolni.

2017. jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!