Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tizenhét éves fiú és húszéves nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenhét éves fiú és húszéves nő?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

ne reménykedj.

egy huszas csajnak komolyra nem kellesz. max pár numera.

2017. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én 20 éves vagyok és 17 éves fiúcskával nem jönnék össze.
2017. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kiskorában se volt mindenki komolytalan divatbzi. nem hiszem, hogy összejönnék valakivel, aki ilyen fiatal, viszont én 30 felett vagyok.
2017. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez a fiú intelligenciájától függ....-ha van neki olyan.

"

Kufircmatyik"-persze,hogy éretlenek.

De lányom (19-éves)haverja 17. és ő például egy értelmes,okos,fiatal fiú.

Azt sem bánnám ha együtt járnának,pár év és ez a fiúcska főnyeremény lesz a férfiak között.

Ellenben azt nem tartom normálisnak ha 30-fölötti (esetleg házas)pasikkal enyelegnek stb a 20-körüli lányok.

...

2017. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki milyen, nem korfüggő. Ennyiből nem lehet következtetni. Bár tapasztalatom alapján van benne valami, fordított esetben. Általánosítani azonban nem lehet. Lehet valaki huszonévesen is gyerekes és komolytalan, nem kell ahhoz 18 alattinak lenni...


24F

2017. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én annak idején, 20 évesen jártam egy 17 éves sráccal, majdnem egy évig tartott a kapcsolat, aztán végül elmúlt a szerelem, de nem a korunk miatt.

27/N

2017. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!