Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lesz valaki jóképű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki jóképű és magabiztos?

Figyelt kérdés
Több, sok éves párkapcsolat után sem tudom elfogadni, elhinni, hogy jóképű pasi vagyok. Egyrészt van szemem,másrészt nyilván ezek a lányok láttak bennem valamit, amiért összejöttek velem. Mégsem tudok azonosulni, hogy jó pasi vagyok. Látom,hogy más srácok hogy néznek ki és hozzájuk képest nagyon gyengécske vagyok (külsőre). Nem tudom hol ment félre a személyiségem ezen része, de nagyon zavar, hogy alul értékelem magam. Ezen hogy tudnék változtatni, fejlődni? (Egyik barátnőm például nagyon erős és magabiztos önképpel rendelkezett, elmondása szerint gyerekkorától kezdve mondogatta a környezete, hogy szép kislány vagy. Ettől nyilván nem lesz szépségkirálynő, de a magabiztossága kiül az arcára és elhiszi, hogy a többséghez képest jobb nő... így értettem a kérdésem)
2017. jan. 21. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Jóképûnek születsz vagy átszab a plasztikai szebész. A magabiztosság pedig és egy egészséges önkép nem a külsõ ingerektõl (bókok,stb) alakul ki, hanem attól,hogy elfogadod és szereted magad. A pozitív dolgokra koncentrálsz magadon és magadban ezeket fejleszted után érnek majd sikerek.
2017. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érhetem el? Mármint a fejlesztés,elfogadás részét?!
2017. jan. 21. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha küldesz privátba fotót,őszintén elmondom milyen vagy.Többeknek írtam már itt ilyet.

Látstlanban nem lehet tanácsot adni.

/N.

2017. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"látatlanban"
2017. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!