Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap este találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este találkoztam egy sráccal, fog keresni?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok, o 26. Tegnap este randiztunk, eleinte nehez volt feloldodnom, de utanna nagyon jol ereztuk magunkat. Folyamatosan nevettunk, aztan hazavitt es az autoban megcsokolt koszoneskor. De azota nem keresett. Nagyon megkedveltem. Neki 3 eve nem volt komolyabb kapcsolata, nekem pedig 2 eve nem volt senkim Szerintetek fog keresni?

2017. jan. 21. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt mondom, hogy szerintem igen, de közben nem fog, attól neked jobb lesz? Vagy mi értelme ennek a kérdésnek?
2017. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos 72 órás szabály...😄 El ne hidd. Előszöris mi lenne, ha leülnél a kanapéra és nem csámcsognál ezen egész nap? Teljesen rástresszelsz. Ne gondolj viszont ebbe semmit se, se többet, se kevesebbet mert nagyot csalódhatsz. Ha keres, akkor keres. Ha nem keres, akkor nem keres. Jól éreztétek magatokat, el voltatok aztán majd lesz valami 😊 Nyugi! L
2017. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Bas*ki a tegnap estét együtt töltöttétek. Még csak szombat dél van. Mégis mi a fas*omat vársz? Lehet még alszik vagy ha nem is alszik akkor miért kellene rögtön neked írogatnia? Nem vagy te a világ közepe baba.
2017. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hasson meg ,ha nem keres ,hidd el őt se fogja! De te ,miért nem keresed??
2017. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felkeresett, ugyhogy mostmar nyugodtabb vagyok :)
2017. jan. 21. 13:31
 6/6 anonim válasza:
Szuper. Kb hasonló a helyzet nekem is csak én pasi vagyok. Ugyanúgy nevetgéltünk a második randin is. Majd küldött egy smst h hagyjam békén. Remélem szerencsésebb leszel.
2017. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!