Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is rosszul esne és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne és szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázisban vagyunk egy olyan pasival, aki egyszer már közeledett, de aztán máshogy alakult az életünk.

Eddig kétszer volt olyan szitu, amit nem tudok hova tenni. Késö esténként szoktunk csak beszélgetni napi szinten, és a végén mindig szól, hogy másnap ugyanebben az idöben hív.

Egyik nap csak finoman írtam, hogy mizu, mivel még éjfélkor sem csörgött a telóm. A másik alkalommal már mérgesebb voltam, hogy éjszaka 1-kor még semmi, és csalódtam benne.

Erre ö, hogy egész nap költözködött, amit persze tudtam, de azért legalább írhatott volna, hogy hulla fáradtan én se várjak rá vagy ilyesmi.

Azzal nyugtatott, hogy egész nap én járok a fejében, csak tényleg végigcuccolta a napot, szóval ne gondoljak semmi rosszra és okos nö lévén legyek megértöbb.

Mit gondoltok? Jogosan haragudtam picit rá?


2017. jan. 21. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Es varakozas helyett te miert nem tudsz irni neki? Ott ulsz ejjeli 1ig a telefon mellett, de te felemelni gondolom nem tudod, mert felteszem nincs kezed vagy hasonlok...
2017. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan esett rosszul, hiszen ha az ember valamit megígér, arra a másik fél számít. Egy felnőtt embernek tisztában kéne lennie azzal, mit tud bevállalni, és nyilván előre tudja, hogy a következő napja hogyan fog kinézni. Szerintem nyugodtan beszéld ezt meg vele, hogy ha valószínűleg elfoglaltsága lesz másnap, akkor ne bocsátkozzon ilyen ígéretekbe, mert aztán neked rosszul esik, hogy feleslegesen vársz, illetve ha kiderül, hogy mégsem tudja tartani azt, amiben maradtatok, akkor simán írhatna neked egy üzenetet napközben vagy este. Ha biztosítod afelől, hogy ezt megérted és nem fogsz megsértődni, akkor szerintem átszokik erre.
2017. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én mindent megértek, csak szóljon, jelezze. Felnõtt nõ vagyok, nem egy tini nulla élettapasztalattal.

Kíváncsi vagyok, ha nem írok, mikor jelentkezett volna.

2017. jan. 21. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem írsz, akkor 1-2 nap múlva jelentkezik.

Még nem is jártok, de már felelősségre vonod, ha más dolga van helyetted. Ennek nem lesz jó vége, bár mivel már nem akaratos tini vagy, ezt nélkülem is tudod.

2017. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

pedig ez tipikus dedó: "Kíváncsi vagyok, ha nem írok, mikor jelentkezett volna."


anyámék is csináltak ilyeneket egymással mondjuk. azért nem tettem arrébb, mert kíváncsi voltam te mikor teszed arról című ovi.

2017. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezek szerint rosszul reagáltam, szerintem fáradt is voltam. Igyekszem akkor nem elcseszni, talán nem hibáztam akkorát.

2017. jan. 21. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj tuti kamuzik a kis pasikád,persze,ha eddig tudott írni,most már nem??!
2017. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is benne van, hogy írhatott volna egy smst persze, hogy feküdj le. De lehet az is rosszul esett volna. Meg ilyenkor az is ott van, hogy ha rossz állapotban van épp az ember, akkor inkább nem hív, hogy ne úgy uncsin mutassa magát, amikor üres az egész feje és leharcolt.


Az, hogy rosszul esik mindenesetre jó jel, mert ezek szerint fontos neked.

2017. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7:

Ezt hogy érted?

2017. jan. 21. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!