Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen férfiaknak mi bajuk van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés
Szerintem okkal érzem magam félrevezetve, amikor írásban a magabiztosság mintaképe, 'ezt csinálnék veled- azt csinálnék veled', élőben meg kisnyuszi, csak a szája volt nagy..illetve dumamatyi..Miért éri meg nekik másnak eladni magukat mint valójában? Így kicsikarják a találkozót valóban, viszont úgysem fog tovább menni a dolog, hiszen látom, hogy nem azt kaptam amit vártam/amit sugalltak. Ezzel nem nyernek ők sem, mi sem. Mi értelme akkor?

2017. jan. 21. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem azt kaptad ami a hirdetésben szerepelt.

Ez ugyanolyan, mint amikor valaki udvarias, visszafogott az első pár találkozón, mert ez a szokás. Eljátssza amit elvárnak tőle. Csak hogy erre mindenki képes, és így semmi sem derül ki róla valójában.

2017. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 llorTllorT ***** válasza:
31%
nem tudom elképzelni🤔 de én tuti kivégeznélek 😃
2017. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik ez valami pasi szokás írásban izmozni, a valóságban azt átültetni az viszont már nem megy. :/
2017. jan. 21. 15:23
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
És mit akarasz a valóságban mit csináljon? Erőszakoljon meg?
2017. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szabad senkivel ilyen szexuális témákról beszélgetni. Azt csinálni kell. A legtöbb ember szemtől szemben aztán fel sem meri emelni a tekintetét.


Az aki tényleg meg akar rakni, az nem neten fogja a nyálát csorgatni előtte hetekig-hónapokig, hanem megvárja, amíg találkozol vele, és ott már egyértelművé teszi, hogy mit akar.

2017. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"Úgy tűnik ez valami pasi szokás írásban izmozni, a valóságban azt átültetni az viszont már nem megy. :/"


csajok között is van ilyen. neten elmondja, hogy ő így szereti, meg keményen meg bevállalós, aztán megfogod a mellét, akkor beparázik, kiderül, hogy csak dunyha alatt csinálja sötétben, szégyenli levenni a felsőjét...

2017. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Tudja, milyen férfiak kellenek a nőknek, de csak írásban képes megjátszani, élőben nem.
2017. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
4 és 5: Találkoztunk...3 órát végig dumáltam ÉN!!!! Ő visszahúzódó volt és meg sem próbált megérinteni. Elköszöntünk, alig léptem kettőt már kapom a telefonomra az üzenetet hogy : "wow, micsoda nő "blabla ..pár napra rá meg "Csináljuk ma este egy hotelben!" :D Ehhh?! Élőben meg hozzám se ért, meg se szólalt...hmmm...és még voltak eseteim ezen kívül..
2017. jan. 21. 15:32
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Mi kellett volna, egy cappucinó után szorítson a falnak, dugja a nyelvét a torkodba és jelentse ki, hogy innentől te vagy a csaja?

Neten is, élőben is 2 emberen múlik, ha nem jössz be neki, vagy nem látja rajtad, hogy bejönne neked, akkor nincs miről beszélni.

2017. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 llorTllorT ***** válasza:
15%
az is lehet hogy a baj te vagy,amikor élőben meglátnak még emelővel sem lehet felállítani a brét,mert én is "izmozok"de ,ha rusnya vagy inkább elfutok.
2017. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!