Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már olyat, hogy nem öszintén közeledik a másik?

Figyelt kérdés

Nagyon fura érzéseim vannak, a tipikus nöi megérzésem óvatosságra int egy pasival kapcsolatban.

Egy perc alatt elereszt 100 bókot, de szerintem nem gondolja komolyan velem, viszont arra teljesen "jó", hogy összezavarja az életemet, és nyugtalanságot érezzek. Valahogy a nagy szavai mögött nincsenek tettek, ez a helyzet. Mintha titkolna is valamit, elég érdekes.

Lehet, hogy csak beképzelem?


2017. jan. 21. 17:55
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
Nekem férfiként is feltűnik a nők részéről a tipikus érdekismerkedés. *cinikusan söprögeti a vállát a mancsával*
2017. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem képzeled be. Ha már az elején bizonytalan vagy, fura a pasi, titkai lehetnek, akkor az úgy is van. Esetleg puhatolózhatsz utána, hogy biztos legyél magadban.
2017. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Szerintem most kicsit jegelem vele a csevegést, sok volt ez nekem. Ha fontos vagyok neki, vagy komolyan gondolja, úgysem fogja annyiban hagyni. Nem?

2017. jan. 21. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
De ez így van.
2017. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig beigazodott ha valamit megéreztem, de sokáig én is úgy voltam vele, oh csak beképzelem és sajnos emiatt hoztam rossz döntéseket.


Szerintem figyelj oda.

2017. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak neten ismerkedsz akkor folytassátok élőben. Neten nem fogsz senkit rendesen megismerni. De egyébként lehetnek jók a megérzések.

A szavak hazudnak a tettek nem, ez a nagy igazság!

2017. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. jan. 22. 01:52
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudok kiigazodni rajta.

Amikor több órán keresztül beszélünk neten, teljesen jó az összhang, beszél a felém meglévö érzéseiröl, hogy mennyire közel érez magához stb.

Amúgy csak este érintkezünk, napközben egyáltalán nem keres. A mai netes világban ez azért fura.

Szóval azt érzem, hogy van valami gátló tényezö, ami miatt nem tudunk teljesen nyíltan kommunikálni. És ez zavaró.

2017. jan. 22. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!