Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most leszek bemutatva anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek bemutatva anyós jelöltnek. Mit illik vinni, hiszen én is és ő is nők vagyunk, így a virág pl kizárt, jól gondolom? Csajok, ti vittetek valamit? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csoki, bonbon.
2017. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne a virág kizárt? Édesanyádnak is vettél/szedtél biztos.
2017. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én könyvet vittem neki meg bonbont. (Párom súgott, hogy milyen könyv nincs még meg neki abból a krimisorozatból, egyébként én is szeretem, így azt vittem neki.)


Cserepes virágot meg szerintem simán vihetsz, megesik, hogy én is azt adok neki egy-egy alkalomra. Ez igaz csak akkor jó, ha szereti őket.

2017. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vittem, mert két éve barátomnál szilvesztereztem és azt valahogy elfelejtette mondani hogy eljesén hazajönnek a szülei. Úgyhogy igazából egy óra alvás után, pizsamában, kócosan fogadtam őket, és kb körbe rajongtak nagyon aranyosak voltak :D de akkor se vinnék nagy dolgot, szerintem sütit vinnék, ha nem csak az anyósnak mutat be, hanem mindenkinek. Ha csak az anyósnak, akkor szerintem valami bonbonnal nem lehet mellényúlni.
2017. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én házi készítésű süteményt vittem az első alkalommal :)
2017. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy mit viszel, úgysem leszel jó...
2017. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak anyukának. Az a baj hogy nem ismerem, ciki lenne megkérdezni a pasim, hogy ,,anyukád minek örülne'' ? :D
2017. jan. 26. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bonbon, virág, bármi apróság. De szerintem első bemutatkozásnál még nem kell vinni semmit. Majd alkalomra inkább. 29f
2017. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Virág (vágott, cserepes), bonbon, egy tálca házi készítésű süti.

Egyébként kérdezd meg a párod, nem ciki. Az ő anyja, ő ismeri a születése óta. Az cikibb lenne ha odaállítasz valamivel amit utál az anyuka.

2017. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is saját készítésű sütit vittem, meg tulipán csokrot. Szerencsére nagyon normális anyukája van.
2017. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!