Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 feletti egyedülálló férfitá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti egyedülálló férfitársaim! Ti is érzitek néha, hogy egyre reménytelenebb a helyzet?

Figyelt kérdés
A helyes, csinos, és okos lányok már mind férjhez mentek, vagy már jó úton vannak afelé. Nekünk már csak a többi marad... :(
2010. máj. 6. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még az sem :( Manapság a párkapcsolat kialakítása bonyolultabb mint régen, akkor még udvarlással megnyerted egy lány kezét, ma már más kell hozzá..
2010. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt vagyok, itt vagyok :)))

28 éves egyedülálló lány. Bár az relativ, hogy csinos :))

2010. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, és van még két évem a 30-hoz, de például kezdjük ott, hogy válogatósak vagytok. Például nagyon soknak kizáró ok, ha valaki elvált, pedig az én korosztályomban olyanok is akadnak bőven, valamint az olyanok, hogy gyermektelent keresnek, holott manapság egyre több huszonévesnek van 1 gyermeke legalább, akkor is, ha egyedülálló. Ők is lehetnek okosak és szépek is. 28L
2010. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is gondolkodtam, hogy kiírok ilyen kérdést, de már megtetted helyettem.

Nem néha, minden nap érzem, hogy szavaiddal élve egyre reménytelenebb a helyzet. Rettenetesen megy az idő közben.

Igazából nem is tudom, mit lehetne még tenni. Az ismerkedési módszerek mindenkinek már a könyökén jönnek ki. Jó időben, jó helyen kellene lennünk! Ez a többször hangoztatott "nem kell görcsösen akarni,megtalál a szerelem, amikor nem is számítasz rá" dolog.... hát...nem tudom, kinek mennyire jön be, de az ember 30 felett elkezd kicsit hitetlenkedni, "izgulni". Én komolyan kétségbe vagyok most már esve. Néha csak leülök valahol, és nézek magam elé.

Nagyon tetszett az a mondat, amelyet egy másik kérdésnél olvastam:

"léteznek 30 feletti rendes, szingli pasik, de őket bezárták valahova, és eldobták a kulcsot"

Ilyenkor elmosolyodom. Egyébként nem hiszem, hogy bármelyikünk is el lenne zárva, pl. itt is itt vagyunk, csajok!!!

Sok sikert minden sorstársamnak!


32/F

2010. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy itt vagyok!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 28 éves, egyedülálló lány, mit lehet tudni rólad? Merrefelé laksz?
2010. máj. 6. 22:11
 7/12 anonim ***** válasza:
A kedves 28 éves lány vagyok :) És tényleg kedves vagyok, annyira nem is ronda :), Bp-en élek, és ugyanígy látom a helyzetet, mit te, csak fordítva. Én a pasikkal állok hadilábon... Szeretnék már egy komoly, normális kapcsolatod, de valahogy nem találom a másik felem...
2010. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"pl. itt is itt vagyunk, csajok!!!

Sok sikert minden sorstársamnak!


32/F"


Ez a baj... Azt várod,hogy Pamela Anderson becsengessen és rádugorjon? Nem fog!



28/F

2010. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló! Szerintem nem túlzott igény, ha egy fiú nem elvált és gyerekkel még nem rendelkező párt szeretne. Mások gyerekével rengeteg a bonyodalom, és a felesleges konfliktus. Az a gyerek soha nem lesz igazán a saját gyerekem, mindig ott lesz a háttérben az apa, akivel alkudozni kell, és aki esetleg az anyja és ellenem hangolja a gyerekét. A gyerek számára folytonos őrlődés lesz a két család között. Az anya soha nem lesz igazán szabad, nem tudjuk a saját életünket tervezni. Hidd el, nagy áldozatot és kockázatot vállal be az a fiú, aki egy gyerekes anyukával jön össze. Minden tiszteletem az övék, de én nem tartozom ebbe a csoportba.


És aki elvált, annál gyakran nincsen minden rendben. Ismertem például olyan diplomás lányt, aki néhány hónapos ismeretség után ment férjhez, és egy(!!!) hónap után elvált. Azt állította, hogy pusztán szerette a férjét és megbízott benne, annak ellenére, hogy az ivott, megcsalta és megalázta őt. Kérdem én: aki ennyire felelőtlenül, meggondolatlanul és vakon ugrik bele egy kapcsolatba, annál mi a garancia arra, hogy majd velem is komolyan gondolja? A félelem szerintem itt sem egészen alaptalan...

2010. máj. 6. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:

22:17-nek.


Természetesen nem azt várom, hogy valaki becsengessen. Azzal is tisztában vagyok, hogy ez egy anonim oldal, nem társkereső, de társalogni csak lehet.

2010. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!