Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sok 20-30-as férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok 20-30-as férfi belekényelmesedve a helyzetbe már az ismerkedés elején? Miért nem pozitívak és érdeklődőek még akkor sem, ha ezt kapják a nőtől többször is?

Figyelt kérdés

Például a kinézet és település megkérdezése után szinte egyáltalán nem kérdeznek, nem érdeklődnek a másik stílusáét, személyiségéért, még akkor sem, ha max. 5 km-re lakok tőlük és fullos nő vagyok.

Bízom benne, hogy nem a csalódásaitokat fogjátok mesélni, az mindenkinek van. Köszönöm.



2017. febr. 3. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy bunkókat fogsz ki,vagy szimplán nem érdekled őket eléggé.
2017. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Azért elég gyakori tapasztalat az ellenkezője is. A férfi választékosan fogalmazott kisesszét ír melyben az eutanázia mellett érvel, a válasz - ha egyáltalán érkezik rá - akkor az is legfeljebb egy "- Aha."
2017. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokszor csinálja ezt a barátom és nekem is kezd ebből elegem lenni. Szerintem egy ideig én is kevesebb lelkesedéssel fogok az irányába fordulni, hátha észreveszi magát. Más ötletem nincs.
2017. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a fő szempont, hogy nézz ki jól és lakj közel, akkor elég egyértelmű, hogy milyen szándékkal ismerkedik valaki...

Nekem is volt ilyen társkeresőn, hiába próbáltam szorgalmazni a beszélgetést, a férfi nemes egyszerűséggel közölte, hogy ő már eldöntötte, hogy "elég jó" vagyok neki, nem akar több szót vesztegetni az alaposabb ismerkedésre. (Értsd: elég jó vagyok ahhoz, hogy megdugjon, a többi meg ebből a szempontból nem számít.)

Szóval ha tartalmasabb kapcsolatra vágysz, akkor neked is szelektálnod kell és olyanokkal ismerkedni, akik a "hogy nézel ki?" és "mikor érsz rá?" kérdéseken túl is érdeklődést tanúsítanak irántad. Mert azért vannak ilyenek is, de mindaddig, amíg az előző típusra fecsérled az energiáidat, nem adsz esélyt arra, hogy megtaláld őket.

2017. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mert annyira buták, hogy egy beszélgetést sem tudnak fenntartani.


az értelmesebbje törekszik arra, hogy görgesse a társalgást.

2017. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 ös jól mondja nem kèpesek fenntartani a beszélgetést.

Jó tudom én sem vagyok egy dumagép, de ha màr más nincs minden hülyeséget bevetek ami csak eszembe jut, chaten annyira nem gàz ott mindenről lehet beszèlni ami esetleg személyesen már fura lenne. Most nem a szexre gondolok, arról én nem szoktam chatelni.

Hanem például elmesèlem hogy ez meg ez volt gyerekkoromban , és őt is kérdezem ilyesmiről.

2017. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán mert olyan pasival próbálkozol, akik bele vannak kényelmesedve a jóba "jópasi", mert egy rakás nő próbálkozik náluk?

Én férfiként hasonlóakat kapok a nőktől, a válaszok kimerülnek ezekben: "igen" "nem" "aha" még akkor is amikor direkt olyan magas labdásat kérdezek, amire szinte "fáj" nem visszakérdezni.

2017. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!