Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek felejtésre? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek felejtésre? Van egy lány, akibe szerelmes vagyok immár három éve (azt hiszem, hogy ő az igazi) Bepróbálkoztam nála, de inkább újra összejött a volt pasijával.

Figyelt kérdés
Az eddigi kapcsolataim azért nem működtek, mert mindig csak rá gondolok. Már nagyon itt lenne az ideje továbblépni, de nem tudom hogyan felejthetném el, hiszen egy osztályba járunk.
2010. máj. 10. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

elárulok valamit:


nem ő az igazi.

2010. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ő lenne az igazi, akkor körülbelül ennyi ideje járnátok. De ő le sem sz.r téged. Hidd el velem ezt megcsinálták többször is, de MUSZÁJ volt tovább lépni. Neked ugyanezt kell tenned. Tudom milyen olyas valakibe szerelmesnek lenni, akivel egy osztályba jársz: Kurv@ra sz.r!!!! De túl lehet ezt is élni, mert túl kell!!!! 22/F
2010. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit hozzátennék, hogy egy pár héttel ezelőttig én is azt hittem valakiről, hogy ő az igazi. De neki fel se tűnők, hogy létezem ergó ő nem az igazi és nem voltam igazán szerelmes sem szerencsére.:)


2. voltam

2010. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam szerelmes osztálytársamba, méghozzá nagyon is, de muszáj volt elfelejteni és tovább lépni.

Lehet, hogy most szenvedsz miatta és úgy érzed, senkit sem tudnál úgy szeretni, mint őt, de lesz majd idő, amikor meglátsz egy lányt, és ez a szerelem egyszerre elillan és lángra lobban egy másik, ami sokkal erősebb lesz ennél.

Tapasztalat. :)

2010. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!