Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan emberrel nem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberrel nem kellene ismerkedni, akinél ha a barátaival/barátnőivel közös képet látsz, van rajta olyan ember aki vonzóbb számodra mint akivel ismerkedsz?

Figyelt kérdés
Magyarul szívesebben dugnál a lány/srác egyik barátnőjével/haverjával, mint magával az emberrel, akivel elkezdett kialakulni az ismerkedés.
2017. márc. 14. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja. Amikor ismerkedtem a parommal, nem ereztem mast vonzobbnak mint ot. Nyilvan azota eszreveszek masokat is, de meg mindig nincs az, hogy bar inkabb xy-nal lennek az agyban ma este mint vele.
2017. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor ismerkedtem a jelenlegi párommal, sok férfit vonzóbbnak találtam nála. Mindig mindenkinél van szebb, vonzóbb. A külső fontos, hiszen az adja az első benyomást, az dönti el, hogy meg akarjuk ismerni jobban az illetőt, vagy nem. Viszont csak a külsőségekre építeni egy kapcsolatot butaság és nem tartós. 8 éve vagyok a párommal, nagyon szeretem őt, talán nem egy George Clooney, viszont a személyisége, a humora, az intelligenciája bőven kompenzálja ezt.

Na persze nem vagyunk egyformák, nyilván tök más értékrendjeink vannak és az se mindegy, hogy dugópajtit keres az ember vagy pedig értékes kapcsolatot. Előbbinél nyilván a külsőségek döntenek, nem pedig a belsőértékek.

2017. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor soha senkivel se ismerkedj, mert mindig lesz jobb és csinosabb/szexibb az adott embernél.
2017. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-2: Köszi!


3: De úgy értettem, hogy már a szűkebb baráti/ismerősi körében is látok egyből olyat, aki sokkal vonzóbb, mint ő. Gondolj bele hogyha megismerkednék a társaságával és azt érezném hogy ott ül mellettem valaki, akivel ezerszer inkább lefeküdnék és ezt már akkor is tudtam, amikor csak face-en közös képeket nézegettem.

2017. márc. 16. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!