Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek e egy 31 pasassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sombrero2017 kérdése:

Összejönnétek e egy 31 pasassal akkor is ha még csak 22-25 évesek lennétek ő meg ugyebár 31? Volt már tapasztalatom hogy azért nem lett végül semmi, mert 9 év korkülönbség volt köztünk. Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre azt lehet mondani mint minden egyes ilyen kerdesre: teljesen szemely es helyzetfuggo. Mi 21-31 korkulonbseggel vagyunk egyutt (en vagyok a noi fel), de soha nem volt ebbol problemank, mert egyreszt hasonlo az erdeklodesi korunk es barmirol tudunk beszelgetni vallastol kezdve politikan at kb. tenyleg barmirol. De ehhez az kell, hogy inkabb a fiatalabb, altalaban noi fel agyilag picit komolyabb legyen, melyebb erdeklodesi korrel, illetve pedig nem art onallonak es picit "felnottebbnek" lenni. Nekem van pl. olyan ismerosom, aki nalam idosebb 2 evvel, de megis anyuka mossa a szennyeset, folyton egyetemi bulikra jar, a konyha kozelebe sem ment meg eleteben es kb. ennyibol all az elete. Na, most o kozotte meg a parom kozott lenne 7 ev, de megse tudnanak egy szot sem beszelgetni egymassal, mert annyira komolyan vehetetlen az egesz lany. Pedig idosebb nalam. Szoval abszolut szemelyfuggo szerintem. Nekunk ez a 10 (illetve hivatalosan 9 es fel :D) ev pontosan idealis.
2017. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

25-31 között csak 6 év van, és az nem is olyan kirívó.


Egyébként szerintem akkor működik, ha az életetek hasonló. Tehát már mindketten dolgoztok pl, azonos életritmus, azonos célok, akkor jó. Ha az egyik tanul, másik nem, az eredményezhet konfliktusokat.

2017. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen szubjektív dolog, én 22 évesen nem jönnék össze ennyivel idősebb férfivel, de az egyik barátnőm tavaly például járt egy 33 éves férfivel, akkor volt 22, szóval attól még előfordulhat.
2017. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 -es : Igen én is ilyen vagyok sok érdeklődési köröm van s szeretném ha a párommal sok mindenről tudnánk beszélni. Sok lány pedig korábban nő fel vagy legalábbis külsőleg biztos. :D Belsőleg a nehezebb. Csak sok 21-22 éves lány 'gyerekes' igen és csak diszkózni, bulizni, akar én meg már csak néha-néha. De sok klub, kirándulási lehetőség is van a bulizáson kívül.
2017. máj. 9. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Köztünk nyolc év van, de mindketten tökéletesnek tartjuk. Pedig nem is laza kapcsolat, együtt élünk, babát várunk.
2017. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, a párom 34. :)
2017. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31 éves "pasas". Itt nem a korával van gond ;)
2017. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Össze. Az nem sok
2017. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!