Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek! Bejön nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Bejön nektek ha egy férfi le van barnulva és kókusz illatot áraszt? Akár egy tengerpartról jönne egyenesen.

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy Bounty reklámból..
2017. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

A barnaságot nem szeretem, a kókusz szagától meg rosszul vagyok...

Azt hiszem nem én vagyok a te embered.

2017. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
A barna bor nekem sem az esetem, vagy a feher vagy a meg normalis, minimalis barnasag tetszik. Jo, ha a parom konnyen barnul keves naptol is akkor nyilvan elnezem :DD De alapbol nem tetszik. A kokuszillat jo, bar szerintem nem tul ferfias.
2017. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

"A barna bor nekem sem az esetem"


Az nekem sem, vörös, fehér vagy rozé bort ismerek csak. Ha már be van barnulva a bor, az sok jót nem jelenthet.

Esetleg barna sör. Az mindjárt más.

2017. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
A kérdezőről meg valószínű egy tál kókusztekercs vagy kókuszgolyó jutna eszembe. Meg az a régi reklám: "Csókolom, nadon finom volt a kókusz goló!"
2017. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kókusz illatú a tenger?
2017. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kókusz golyó? Az is van...

Mi van pajti, elfogyott a pálesz, benyakaltad anyád Malibuját a szekrény tetejéről?

2017. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Szolis, napozós fiú, fújj. Kókuszos illat férfin, blöee.
2017. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szeretem a kókuszillatot, csak akkor, ha épp egy kókuszos édességet eszem. Nem szeretem a gejl, édes, kajás illatokat testápolási termékekben, parfümben, tusfürdőben, légfrissítőben stb.


Lebarnultság meg... van, akinek jól áll, de alapvetően a világosabb bőrt kedvelem.

2017. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy férfinek ne kókusz illata legyen már, nőnél oké de pasinál? Taszítana, elgondolkoznék minden rendben van-e nála ha ilyen illatokat preferál (már ha értitek mire gondolok)..

25/N

2017. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!