Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatnátok olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatnátok olyannal, akivel csak ritkán beszéltek?

Figyelt kérdés

Amikor olyan fiúkkal randiztam, akikkel kb ilyen szia mizu mi történt veled az elmúlt napokban volt és randi időpont és helyszín egyeztetés, semmi más beszélgetés Facen, azokkal nem is jöttem össze. Valahogy nem volt meg az a plusz. Gondoltam, hogy majd élőben bőbeszédűbbek - ami igaz is volt, de ez, hogy nem keresnek, csak azért, hogy megbeszéljük, mikor tali, az felcsesz. Én is írtam nekik, de akkor sem éreztem azt, hogy olyan kötetlenül el tudnánk dumálgatni.


Amikor viszont olyan fiúval ismerkedek, akivel éjjel-nappal tudok chatelni, bármikor, bármiről, bárhogyan, azzal tudom, hogy megvan az összhang, tudom, hogy érdeklődik irántam, és már a randi előtt is olyan érzésem van, mintha ismerném. Az ilyenekkel mindig összejön a dolog! :)


Egyszerűen igénylem a mindennapos beszélgetést, a lazaságot, azt, hogy előbb ismerjük meg egymást valamennyire, mielőtt lenne randi vagy csók. :) Egyszer randiztam egy sráccal, vasárnap megbeszéltük, hogy szombaton tali, addig egy betűt nem volt képes írni... zavart is rendesen.


Sajnos kevés az ilyen fiú, a legtöbb azonnal elhív randizni, pedig semmit nem tud rólam, vagy kb 2x-3x beszélünk 5 percet, azt is 3 hét alatt, aztán elhív, majd csak tali egyeztetéskor szánja rá magát az üzenetküldésre.


21/L


2017. jún. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Látod mennyire mások az emberek. Én pl ha találkoznék egy ismeretlen személlyel az utcán és közös szimpátia alapján face profilt cserélnénk, továbbá 2-3 napra rá megbeszélnénk egy randit, tuti nem is írnék rá azalatt az idő alatt. És nem azért mert nem érdekel. Azért, mert türelmes vagyok. Azért mert 3 nap az semmi, továbbá nekem is van életem. Én valamiért azt nem tudom elfogadni, hogy ha valakivel találkozok és ismerkedek, vagy még csak legyen szó egy barátomról is, azzal a nap 24 órájában bármikor beszéljek napi többször is.
2017. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de én sem vagyok valami aktív chaten. Néha van, hogy elkap a dolog és oldalakat tudunk témázni a másikkal, de alapvetően ha egyedül vagyok, akkor szeretem azt az időt hasznosan magamra szánni és nem akarok dumálgatni valakivel felszínesen chaten. A barátaimmal szoktam, meg mikor volt párom, vele is, hiszen nem tud az ember mindig találkozni a másikkal. Viszont a randizgatási időszakban nem szeretem, ha a másik nyaggat, vagy ha chaten is beszélnem kell vele folyton, akkor inkább készüljünk rá egy randira, ami tényleg kettőnkről szól.


Nem mellesleg, nekem jobban tetszik a másikat személyesen megismerni és nem úgy menni randira, hogy "tudom, írtad" meg "tudom, láttam az instádon"... Annyira illúzióromboló, arról nem is beszélve, hogy én is már úgy vagyok vele, hogy szívesebben válaszolok személyesen és fejtem ki a véleményem, vagy azt, hogy pl. miket szeretek csinálni, minthogy sablonszerűen leírkáljam valakinek. Bár abban igazat adok, hogy pár szót nem árt váltani, mert azért az sem túl kellemes, ha az ember olyannal ül végig egy randit, akivel abszolút nincs meg a közös hang és fogóval kell kirángatni belőle minden szót. Szóval minimális első benyomás azért nem árt a randi megbeszélése előtt. De jó az, ha az embernek nem áll rendelkezésére a másik bármikor eleinte, hanem ki kell várni a randit, mikor úgy igazán tudnak beszélgetni.


20/L

2017. jún. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez tök érdekes, tényleg mennyire mások az emberek. :D Nekem sok a szabadidőm, sokat vagyok online (mobilnet is rásegít :D) és mindenkivel facen beszélek, ha nem találkozunk éppen, persze néha telefonon is pár barátommal. Számomra az, hogy eltelnek napok úgy, hogy nem beszélünk, egyenlő azzal, hogy nem érdeklődik. Persze, kell téma a randikra is, ezért mindenről azért nem kell beszélni, de hogy éppen ki mit csinál mit érez, szerintem rendben van, sőt, kell is. :) Amikor 1 hétig se kép se hang, az nekem inkább fáj, minthogy élvezem a "szabadságot". Egyébként meg, ha megvan a közös hang, hiába tudunk szinte mindent egymásról, akkor is lesz közös téma. :) De megértem azt is, ha ti inkább maradtok a személyes beszélgetésnél az elején. :)
2017. jún. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!