Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak ha hazudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha hazudtam annak, aki erdkelodik irantam, es en is kezdem megszeretni ot? Hogy oldjam meg? 29/L

Figyelt kérdés
Azt hazudtam neki hogy mas beosztasban dolgozom ,mint ami....es felek hogy lebukok. Nem akartam kapcsolatot de ugy nez ki ebbol lesz valami.

2017. jún. 30. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő helyes mederbe terelni a dolgokat.

Mondd el az igazat, nem lehet hazugságra építkezni és nem is olyan dolog ez, amin ne lehetne változtatni... igaz?

2017. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Kezdj el igazat mondani. Kevesebb vele a dolog, mint a hazugságokkal.

30/f

2017. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hazudj amíg csak bírsz, hogy amikor kiderül az igazság, akkor minél nagyobb legyen a pofára esés, és minél több minden dőljön össze, amikor kiderül, hogy gyakorlatilag a hazugságok fedezése miatt már minden másban is csúsztattál...



VAAAAAGY, ülj le, és mond el neki, hogy hülye voltál, hogy kicsit jobb színben állítottad be magad, és ez hiba volt.


Istenem, mekkora dilemma, hogy melyik utat érdemes választani, biztos nem tudnám eldönteni, hogy mit tegyek (jah, de, el tudnám)

2017. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, vállald fel, hogy hazudtál, és reménykedj abban, hogy a csávó nem rúg pichán, bár eleve ciki dolog hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot. (Egyébként szégyen, hogy miközben ti elvárjátok egy férfitól, hogy minden körülmények között legyen őszinte, és ne legyen gyáva, ehhez képest én nagyon kevés őszinte és tisztességes nővel találkoztam, és ezt még el is nézi a nőknek a társadalom, mert hát ugye toleránsnak kell lenni. Tisztelet a kivételnek, aki valóban vállalja önmagát, a véleményét, és nem azon agyal, hogy ha kiderül róla, hogy gyenge, problémás, félénk stb., akkor mi lesz.) Mondd el neki, hogy valamiért hazudtál, inkább így tudja meg, mint máshogyan, ha normális, akkor ennyit megérdemel. Amúgy remélem, idejönnek a gyakoris kolléganőid, és elkezdenek okádni a kérdésed alatt, hogy milyen ember vagy már, hogy rögtön hazugsággal kezdenél egy kapcsolatot. Ja, bocs, tévedtem, csak a férfiakat osztják a hasonló viselkedésért, az ilyen kérdéseket érdekes módon szeretik elkerülni.
2017. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

29 vagy és nő, gondolom ő harmincas férfi.

Szeme sem rebben majd, hogyha közlöd, hogy nem mondtál igazat neki dolgokban.

Arra a kérdésre viszont készülj fel, hogy mi az amit még tudnia kell rólad. 1-2 gyerek, papíron még meglévő házasság, de ha már nem lenne, a lakáshitel akkor is összeköt, stb. Ilyenekre gondolok.

2017. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!