Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek alapján bejövök ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján bejövök ennek a nőnek, vagy még necces lenne bepróbálkozni? Kicsit idősebb nálam, azért parázok.

Figyelt kérdés

A nővérem új pasijának van egy full bombázó milf húga, és mikor először találkoztunk úgy láttam mintha engem nézne,legalábbis én végig ő néztem és többször összeakadt a tekintetünk ezért gondolom. Aztán ő kezdett el kérdezgetni, hogy mit tanulok meg ilyesmi,szóval ilyen sablon dolgokról beszélgettünk.Tegnap találkoztunk másodszor, mondtam neki, hogy menjük ki beszélgetni,és simán kijött, hátramentük a kertbe,ott már nyomultam egy kicsit,dícsértem,hogy milyen csinos,kérdezgettem, hogy van-e pasija,és egész jól reagált ezekre.Úgy tervezem legközelebb ráhajtok, csak hát nem tudhatom, nem csak úgy érdekelte, hogy mivel foglalkozom és sak beszélgetni akart, másodszor meg kihívtam,és nem akart bunkó lenne. Igazság szerint mindenki a nőveremmel meg a pasijával volt elfoglalva, velük nem nagyon foglalkozott senki, lehet csak azért beszélt velem, égni meg nem akarok.Szerintetek van esélyem nála?

20/F, ő 34/N



2017. júl. 19. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem mérvadó a kor.Ha kell neked,akkor azt közöld vele valamilyen formában!Esélyes,hogy csak szexről szólna.Ha meg sem próbálod,akkor semmiről.Ha szóban nem megy,akkor írásban hívd el találkozóra.
2017. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan. A leírtak alapján semmi nem utal arra, hogy tetszenél neki, ráadásul elég kellemetlen lehet, ha pofára esel, mert mégiscsak a nővéred pasijának a húga, szóval egy idő után mindenki tudni fogja.


Aztán ott van a korkülönbség. Ha tényleg olyan vonzó és nem csak a te kanos tiniheréiden keresztül tűnik annak, akkor mit akarnak egy húszéves sráctól. Kiemelkedően jóképű és/vagy jótestű vagy? Ha egyik sem, akkor még egy ok az óvatosságra.


Esély persze mindig van, szóval azt javaslom, hogy nyíltan ne kezdeményezz még egy jó ideig, de keresd a társaságát, beszélgess vele minél többet stb stb. Minél többet vagy vele együtt, annál jobban fogod látni, hogy tényleg van-e esélyed. Kezdeményezni csak akkor kezdeményezz, ha mondjuk 90%-osan biztos vagy a dolgodban.

2017. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pofára esni azt nem akarok, de fogadta az udvarlásom,persze biztosat nem tudok. Igen, tényleg marha jól néz ki, iszonyú szexi, szerinted csak azért mert "tini" vqgyok már a levegőre is ráizgulok?Azt meg honnan tudjam, hogy mit akar tőlem, azt sem tudom, hogy egyáltalán akar-e, ha igen(ami olyan 40%) akkor gondolom azt amit általában a nők a pasiktól. Amúgy szerintem én is jól nézek ki, általában be szoktam jönni a csajoknak és feküdtem már le idősebb lánnyal.


Arra gondoltam meghívom valahová, de akkor ugyanott tartok, lehet csak udvariasságból jön el.Mondjuk nem hülye, biztos kapcsolna belőle ha mondjuk vacsorázni hívnám, majd meglátom, hogy viselkedik ha legközelebb találkozunk.

2017. júl. 19. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:

En is ennyi vagyok es a 20-25 kozotti sracokat nezegetem. (Mivel naponta sportolok es adok magamra,a korombeli pasikat oregnek erzem. )Nekem is bejonnek,elettarsnak is,ha dolgozik az illeto es eltartja magat.


Siman hivd el vacsorazni. Szerintem egyertelmu,h kellesz neki.


N

2017. júl. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es, akkor szerinted van esélyem nála?
2017. júl. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!