Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ideig várjak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várjak, hogy elhívjon személyes találkozásra?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem , még nem töltöttem fel fotót magamról , később igen. Kiderült , hogy látásból már ismerjük egymást. 1 hete beszélgetünk de semmi intim üzenet.Szerintetek , mennyi ideig reménykedhetek, hogy elhív személyes találkozásra? Kezdeményezni

nem merek mivel úgy keztük el, hogy nem látot rólam fotót és lehet, hogy csak lassan épít le .



2017. júl. 24. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz kezdeményezni, akkor csak ülj a monitor mögött, és mosolyogj. Valami majd csak lesz. Ha mégis kicsit életképesebb akarsz lenni, akkor kérdezz rá, hogy most mi van. Mondd meg, hogy a személyes találkozó híve vagy, nem levelezőpartnert keresel.
2017. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme rá várni. Ha tetszik, akkor kezdeményezz bátran, csak pár percre kell bátornak lenni. Szóval én azt mondom, hogy minél előbb írj neki, ha összejön, akkor örülni fogsz, hogy ilyen hamar megtetted, ha leépít, akkor legalább nem pazaroltál rá sok értékes időt.
2017. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá egy huszáros vágással,mikor taliztok.Aztán minden kiderül.
2017. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!