Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete találkoztam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete találkoztam egy lánnyal. Előtte neten ismerkedtünk meg. Elmentünk moziba majd este hazakisértem. Csókkal váltunk el. Másnap ő irt rám, hogy miújság? Hogy vagyok? Most ott tartunk, hogy én ha nem irok akkor nem beszélgetünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Első találkozásunk után ő egyszer irta, hogy ha akarok találkozhatunk.Persze,mikor? irtam neki....Abban maradtunk ha szabadságon lesz. Szabadsága alatt már irtam neki,hogy találkozhatunk ha még akar...Majd megbeszéljük, válaszolta.Egyszer akar aztán meg majd megbeszéljük...szóval nem értem,Mit tegyek? Hagyjam a fenébe? vagy csak húzza az agyam?

2017. aug. 3. 16:13
 1/9 anonim válasza:
77%
Ha nem keresi a társaságodat, akkor valószínűleg vagy tényleg nincs ideje, vagy alábbhagyott a lelkesedése. Én a helyedben nem írnék neki, megvárnám, hogy ő írjon. Akkor kiderül, hogy szeretne veled beszélni, vagy sem. Ha nem ír, hagyd.
2017. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, sok ember miért bonyolít túl dolgokat, mikor tök egyszerűen működnek az emberek: ha látni akar, megoldja a találkozót, amint lehet, ha nem, akkor kifogásokat keres. 3 hét alatt egyszer sem szakított rád időt = nem érdekled, talonban tart.
2017. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lehet igazatok van és hagynom kéne, csak nem értem a dolgot. Alig két hete még ő hozta fel, hogy találkozzunk, most meg úgy kell harapófogóval kihúzni a dolgokat.
2017. aug. 3. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

3 hét az már sok.

Meggondolta magát, nem tudja mit akar, nem vonzod eléggé, van más illető a képben stb. ezer oka lehet, nyilván elvárható lenne, hogy normálisan és tisztességesen leírja, hogy ez vagy az van, úgyhogy felejtsétek el egymást, de sajnos sokan képtelenek erre, gyávaság, helyzetkezelési hiányosságok stb. miatt, így sajnos rád hárul a hálátlan feladat, hogy az ő melóját is elvégezd, hát viszont akkor végezd el.

2017. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mindenesetre várok egy pár napot, ha nem ir akkor világos minden.
2017. aug. 3. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Az egyenesség már rég kiment a divatból, célozgat, de a kisujját sem hajlandó megmozdítani.

Szerintem azért sikkadt el a történet,mert megismert más férfiakat is és talonba tett, visszaírogat hogy fenntartsa a STATUS QUO-t, de azon kívül semmi előrelépés.

Nagyon sajnálom ,hogy ezt kell mondanom, de itt az ideje tovább lépni, ha majd akar valamit jelentkezni fog és akkor majd eldöntheted, hogy ezek után még akarod-e látni.

40F

2017. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is igy látom a dolgokat, csak kiváncsi voltam mások véléményére is.
2017. aug. 3. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg várj pár napot.Ha magától nem keres,elég egyértelmű,hogy le akart rázni.Utána viszont egy percig se teperj!Ha akar valamit,közölni fogja.Ha nem,hát nem.
2017. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...mindenképp várok aztán majd kiderül mi lesz a dologból
2017. aug. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!