Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek érdemes belekezdeni? Lehet belőle "szerelem"?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz a történetem...Nos most ért véget egy fél éves kapcsolatom mondjuk úgy hirtelen fellángolt szerelem ami ugyan úgy ki is hűlt. Annyi a baj vele h. a szakítással minden stimmelt nem volt vita semmi csak a kapcsolatba nem tudtunk megbeszélni semmit nem kötöttünk kompromisszumokat. (Makacsak voltunk). Azóta egyszer beszéltünk és kételyek között hagyott h. még is miért lett vége. "Régi szerelem amin nem tette túl magát, Nem illünk össze, Nem figyeltem rá eléggé ezért kiszeretett belőlem amin lehetne vitázni stb... Tudatosult bennem h oké nem illünk össze idősebb tőlem tőle vártam a megváltást aztán kiderült h. még nem nőtt fel az én "céljaimhoz". Ugye megvan még nagyjából ez a "gyászidőszak" Vannak könnyű és nehéz napok. Ezen túl kell esni. A lány akivel voltam teljes ellentétem volt se cél se tudatos építés a jövővel kapcsolatba napról napra él... De mellette feljött egy régi kapcsolatom ami igazán sose teljesült ki!. És ez a másik pedig hasonló dolgokra vágyik mint én csak szegénynek nagyon kevés az önbizalma. Kedves aranyos de mindig egy jó ismerősnek néztem. Ő szeretné újrakezdeni de én meg nem akarom megbántani azzal h ha nem jön össze. Nem akarom búfelejtőnek se használni mert nem érdemli meg. Lehet h tudnám terelgetni az útján de nem biztos h. van bennem is ennyi jelenleg így szakítás után. Mit gondoltok érdemes neki kezdeni egy kapcsolatnak vagy sem?
2017. aug. 24. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne lezárnod magadban az előzőt, vagy ha mégsem, akkor meg legyél ezzel a lánnyal teljesen őszinte, onnantól kezdve ő dönti el, hogy akar-e tőled bármit így.
2017. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!