Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy 22 éves elnőtt férfi kikezd egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Ráadásul 150 km a távolság, és azt hiszi, hogy megéri, hogy együtt fognak megöregedni.

2017. aug. 27. 00:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
sztem nem
2017. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

14 éves lányok között is van különbség. Ismerek olyan 15 éves emo/scene lányt akit egyedül elengednek fesztiválokra, volt már nem egy pasija, intim piercinget csináltat jövőre és cseppet sem az az elveszett lélek.

Nem a kor fogja eldönteni ki mennyire illik össze a másikkal. 22 évesen pedig kevés felnőtt férfit ismerek. Az nem normális, hogy túl sokat lát bele a dologba úgy, hogy még semmi nincs közöttük.

2017. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Hát, nem igazán. Egyáltalán miért engedi meg magának, hogy megnézzen egy 14 éves lányt, aki még tökre kiscsaj, ez a pasi viszont már felnőtt kéne elvileg, hogy legyen. Ennyire nem szabadott volna, hogy ott ragadjon a gyerek-korban. Nekem ez durva. Miért nem idősebbekkel levelezik a pasas? Hogy jut eszébe, hogy egy kislánnyal levelezzen? Vagy ha a kislány kezdeményezett, amit nem nagyon hinnék, a pasi miért nem pattintja le?
2017. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A pasas azt mondta, hogy nem így akarta, de hasonlítanak jó pár dologban egymásra. Röhej szerintem...
2017. aug. 27. 00:33
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Még ha koraérett is a lány, szerintem, akkor sem normális dolog.
2017. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális.
2017. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Hőőőha..és vajon mit akar kezdeni azzal a 14 éves lánnyal? Az azt hiszem, általános 8.osztály?
2017. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Egy 14 éves gyerek.
2017. aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam 23 éves pasim volt. Tanult, iskolát végzett emberke volt, dolgozott is. Lütyő csaj voltam, mégis így visszaemlékezve, értettlenebnek tartom, mint akkor saját magamat, de minden tekintetben.
2017. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul a pasas tudta, hogy a haverom teljesen odáig volt a lányért, aki korban jobban hozzá illett volna. És a haverom mutatta be a 22 évesnek, persze nem azért, hogy össze jöjjön vele.
2017. aug. 27. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!