Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Butaság megkérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság megkérdezni egy lánytól, hogy megcsókolhatom-e?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 00:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jaa.. nekem az kellemetlen szitu lenne.
2010. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De az meg nem pofátlanság, meg tolakodás, hogy csak úgy hirtelen smacc vagy valami?:D Én mindig azt hiszem, hogy ezzel csak ártok, nem pedig jót teszek vele.
2010. máj. 29. 00:39
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszene xD

ha olyan pasi csinálná aki bejön nekem, stb. =)

2010. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
teremts romantikus körülményeket. de az illuzióromboló, ha megkérdezed. :))
2010. máj. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat fiatalok. :D
2010. máj. 29. 00:44
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja, az az igazi, ha csak "véletlenül" úgy alakul a szitu:) Az olyan romi!! Ma is láttam egy filmet amiben volt ilyen jelenet, olyan jó volt:) (Bár lehet h azért mert bejött a főszereplő pasi)
2010. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nézz a szemébe, fogd meg a kezét és közeledj, ha akarja ebből érezni fogja, hogy mit akarsz. Hülyén érezném magam ha valaki megkérdezné.
2010. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Manócska'90 ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kérdezd meg Tőle. Amikor én az elsőt kaptam (16 évesen), akkor a pasi megkérdezte tőlem, hogy kaphat-e egy jóéjt puszit. Kapott. (Mondjuk átfutott az agyamon, hogy poénból nyomok egyet az arcára, utána meg kap egy rendeset - de nem tettem, már bánom, vicces lett volna /sztem/.)
2010. máj. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni hogy az ösztönös dolgokat miért kellene megkérdezni. Nem azt mondom, hogy azt aki megtetszik azonnal le kell kapni, de ha ott van a pillanat, nos akkor csak cselekedni kell és nem a szádat jártatni. Érzékien megcsókolod, és max egy fülessel lettél gazdagabb. Én sose kérdeztem. Csak cselekedtem :) 23/F
2010. máj. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én már kérdeztem meg lánytól, de nem kellett volna, mert illúzióromboló

közel kell hajolni, rámosolyogni, és ha nem húzódik el, akkor megcsókolni

2010. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!