Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A helyes emo srácoknak bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes emo srácoknak bejön, ha egy lány koraérett, humoros, érzékeny és visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Főleg helyes emo fiúk válaszait várom X)
2008. okt. 22. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
azért szerintem ez elég kevés kritérium amit felsoroltál. de az érzékenységet biztos díjjazzák. szerintem az mindenkinek bejön ha a csaj humoros, de amugy a helyedben kerülném az emosokat.idióták, akik a térdüknél hordják a ultraszűk gatyát, ami feljebb nem is menne, és ezzel gondolják azt h képviselnek vmit.a legtöbb nyomi csak divatbuzul, nem is tudja igazán mirl van szó. de én úgy ondolom h az jó pont ha van humorod és az se baj h visszahúzodó vagy, legalább kicsit sejtelmes
2008. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én mondjuk az igazi emokra gondoltam, akik szintén érzékenyek, törődnek a külsejükkel, és nem olyanok, mint a többi divatmajom hülyegyerek akik körül mindig egy rakás plázap.csa sündörög :D De azért köszi a tanácsot ^^
2008. okt. 22. 17:35
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Én is odavagyok az EMO-s pasikért.De a barátnöm is leszólja öket.:(Miért szólja le öket mindenki?Olyan édesek.:$Én meletted állok.Te is EMO-s vagy?Én igen.De észrevettem EMO-s srácoknak sose EMO-s nöjük van:(Vagy te láttál már 2 EMO-s együtt
2008. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak: Ha már annyira EMO-snak tartod magad akkor azt azért illene tudnod hogy nem EMO-s valaki hanem EMO. Én személy szerint utálom az összes EMO-t. Divatmájerek, de különben már egyre kevesebbet látni szerencsére:D
2008. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

utolsó hozzászólónak igaza van..

nincs olyan,hogy emoS,olyan van,h emo..csak nem itt..

pózer kis csírák esetleg..aztse tudják miaz az emo..

de még anno 1981be volt zenei stílus..csak hogy a kedves EMOSok is tudják,hogy mit "képviselnek"

szánalom..

2008. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
az utolsó két embernek!!!Magasívről leszarlak titeket.És ne írjatok oda ahova csak fikázni akartok!Pedig aztán el tom képzelni.......Áhh ilyen hülyékkel ne veszekszem.Rohadékok.....
2008. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Neked meg nem kéne felhúznod magad, tartsd magadban vagy válaszolj a kérdésre, "rohadék".

Szóval.

Szerintem azért a stílus annyiban nem befolyásol sok mindent. Pld. egy rapper is összeállhat egy divatmániás csajjal meg egy egyszerűbb, annyira divatot nem követő sportos lánnyal is. Aki IGAZI (nem is tudom van-e igazi :D) emo, akkor nem a kiszemelt lány külsejével/stílusával fog először foglalkozni, sokkal inkább a belső tulajdonságával. Persze kell valami, ami megfogja kívülről, de ez lehet a kisugárzás is. Mint egy "normális" embert.

Szerintem azért nem kéne ennyire elkülöníteni őket a "normális" emberektől :D Nehogy elsírják magukat :D

famerilla.

2008. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Visszatérve a kérdésedre, nekem bejönnek a humoros, visszahúzodó csajok,megtalálom velük az összhangot, én is ilyesfajta vagyok.


15 éves emo srác

2008. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Uccsó válaszoló: akkor is, ha azok a csajok nem emok, de nem is képviselnek semmilyen más stílust? Egyszerűen össze vannak kavarodva? .)
2008. okt. 22. 20:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy hogy milyen stilusu,de az emo csajokat imádom >.< remélem tudtam segiteni
2008. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!