Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mi az, amitől teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az, amitől teljesen elolvadtok egy nőtől? (Külső, belső tulajdonság)

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

A tekintete, az alakja belsőre az ha fontosnak érez engem ha aggódik értem, és meg lep néha valamivel, ha van pár jó szba felém ha becézget, vagy csikizik, bármi amivel kifejezi a szeretetét.


De szép idő is volt ez az életemben.

Még mindig szeretem talán egyszer újra vele..


27f

2017. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
10000 fok feletti hőmérséklet.
2017. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Érzéki tekintet/mosoly/természetes csókos erotikus ajkak:

[link]

[link]

Lófarok frizura (különösen ha egy filigrán törékeny csajról van szó, akkor elvesztem az eszemet):

[link]

[link]

Vékony szexis, de nem túl izmos lábak formás filigrán popsival különösen egy leggingsben:

[link]

[link]

[link]

És természetesen, formás érzéki cicik (lehet nagyobb is, de arányos legyen):

[link]

[link]

[link]

2017. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
empátia+jóindulat+intelligencia+humor kombinációja. Sajnos nagyon ritka.
2017. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég értelmes ahhoz, hogy lehessen vele beszélgetni.
2017. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Ja a belső tulajdonságok lemaradtak: Intellektuális kisugárzás, intelligensen erotikus hanglejtéssel fűszerezve. A metakommunikációja mindig egy törékeny, de érzelmes nőre emlékeztessen és ne legyen kemény, vagány kiscsaj, aki kellemetlen helyzetbe akar hozni.
2017. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

szemek, arc, alak ami külső

belső: empátia, önzetlenség, humor, mennyire tudja elérni, hogy vágyjak rá, segítőkészség, állatok iránti szeretet, elfogadás, kb. ezek

2017. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
főz nekem. Ennyi. Gondoskodás önzetlenül.... :)
2017. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Éron91 ***** válasza:
48%
Megpróbálom kicsit másképp értelmezni a kérdésedet,olyan szemszögből,hogy tegyük fel van egy adott nő,mert ha azt mondom szeretem a magas hosszú combú lányokat akkor egy 150centis lány halálra van ítélve. Én most azt próbálom elmondani,hogy egy adott lány aki amilyen abból hogy tud kihozni még többet. Szerintem a legfontosabb az hogy egy nő legyen határozott ha megkérdezik, hova szeretne menni,mi a problémája, stb. Kommunikáljon,ne hisztizzen. Ha baja van mondja el. A nők nagy többsége szereti alkalmazni a mi a baj? semmi szituációt még az okos érettebb nők is képesek rá sajnos,nagyon üdítő tud lenni ha valaki nem ilyen. Vagy ha megkérdezem hogy mit gondolsz erről? Akkor nem hebeg habog hanem határozott és nem is feltétlenül kell velem 1et értenie,de szerintem vonzó ha egy nő határozott és van véleménye. Egy pasi ha megkérdezi hogy mihez lenne kedved akkor szintén üdítő tud lenni ha a nő rá tud vágni valami olyan programot amihez lenne kedve. Szintén tipikus női reakció a...jajj hát nem is tudom,neked mihez lenne kedved? folyamatos hárítások és semmi önnállóság. Nem mondom hogy soha nem lehet ezt mondani,de pl az én volt párom mindig ezt mondta és egy idő után már meg se kérdeztem...minek? Továbbá nagyon vonzó tud maradni egy nő hosszútávon párkapcsolatban ha kezdeményező. Nem csak szexben hanem a kapcsolatban. Kitalál programot és megkérdezi a párját hogy figyelj drágám ide meg ide szeretnék elmenni és esetleg le is szervezi tökegyedül. Vagy ha macerás akkor segítséget kér a párjától,hogy szeretnék ide elmenni veled segítesz leszervezni? A szexben való kezdeményezés szintén nem a nők erőssége, ez mondjuk sok esetben a palik hibája is lehet,de ha jól érzitek magatokat egy kapcsolatban és boldogok vagytok akkor igen is ezen a téren is oda kell tennetek magatokat. Ezért unja meg sok férfi a nőjét mert ő csak odateszi a motyot mondván az elég. Készülni kell,fehérneművel, ha épp ruhát vásárolni mentek a párotokkal ami férfiként nagyon megterhelő akkor igen is jól tud esni ha behívtok és próbálás közben eljátszodozunk csak 5percig. Az egész nap sokkal szebb lesz attól az 5perctől. Vagy jóreggelt,jóéjt sms is lehet pikánsabb néha, elmesélhetitek 1-1mocskos álmotokat reggel,hogy milyen jó lenne ha itt lenne mikor nincs melletetek. Vagy ha találkozunk ezt meg azt csinálom veled,vagy jól esne ha most ezt csinálnád velem. Vagy eszembe jutott hogy mikor itt meg ott így és úgy szexeltünk az milyen jó volt. Olvastok egy szexel kapcsolatos cikket és elkülditek hogy ezt ki kéne próbálnunk. Közös szexshopban nézelődés,esetleg 1-1dolog kipróbálása. Egy hosszú jó kapcsolat csak akkor maradhat tartós és aktív szexuálisan is ha a barátnő a pasi p,rostija lesz. Egy ilyen nőt aki nem k.válkodik mindenkivel,de a párjával így viselkedik biztosan nem fogja a palija megunni és extra dolgokat fog ő is beletenni a kapcsolatban. Velünk férfiakkal/pasikkal is sok probléma van,ez most nem egy ilyen nőszapuló írás,csak nehogy félreértés legyen! :)
2017. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Tobb mindennel egyetertek, ugyanakkor en nokent akkor leszek es tunok hatarozatlannak, ha azt latom, hogy az en velemenyem semmit nem szamit. Pl. tobbszor megkerdezi a ferfi, hova menjunk ebedelni, elmondom, de egyik hely se tetszik neki, igy oda megyunk, ahova o mondja. Igy amikor ujra megkerdezi, mar azt mondom, donts te. :) Tehat ha a ferfi dominans, iranyitobb tipusu, akkor hiaba hatarozott a no, a bekesseg kedveert rahagyjuk a ferfire. Ezt elmondtam a peldaban szereplo ferfinak is, o erre: strategiailag (munka szempontjabol) fontos, hogy oda meg oda jarjunk enni.

2017. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!