Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék összejönni, megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni, megismerkedni egy ismeretlen lánnyal, de félek megszólítani. Mit tegyek, hogy bátrabb legyek?

Figyelt kérdés
Találkoztam nem rég egy lánnyal, és nagyon megtetszett, szívesen járnék is vele, csak hát félek közeledni hozzá, mert nem ismerjük egymást. (én mondjuk tudom a nevét, meg még pár dolgot róla) Hogyan közelítsek felé?
2010. jún. 1. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igyál!
2010. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Egy suliba jártok? A lány néz téged,ad valami jeleket vagy egyáltalán nem ismered,semmi? Nézd,1. lépés..Aztán köszönj rá,és mosolyogj:) Azért ha több infót megadsz magatokról,akkor még írok bővebben:)
2010. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
csak vedd elő neki a faszodat. Hidd el levágja miről van szó
2010. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
vagy mond neki: sz0pj le szépségem
2010. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pff...sok értelmes van itt is úgylátom... :S
2010. jún. 1. 21:41
 6/19 A kérdező kommentje:

Én 20, Ő 17. Nem, nem egy suliba járunk, de a sulink egymás mellett van, minden 2 hetente látom őt a buszon, mert én egyik héten suliban vagyok, másik héten gyakorlaton, és ha gyakorlaton vagyok a korábbi busszal megyek, ezért látom csak 2 hetente.

Múlthét kedden jó volt, mert mikor szállt fel néztem Őt végig, aztán mire felém ért mosolygott rám, igaz én fapofát vágtam, mert full zavarban voltam...aztán leült mögém.(pedig üres volt a hely mellettem) Nem tudom, ezt tekinthetem-e valamiféle jelnek, mindenesetre baromi jólesett. :)

2010. jún. 1. 21:45
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze lehet, hogy nem is rám mosolygott, csak én hittem azt, de nekem teljesen úgy tűnt, hogy rám mosolyog.
2010. jún. 1. 21:47
 8/19 anonim ***** válasza:

ja, én is voltam ilyen helyzetben, nem könnyű

kell keresni közös barátot és azon keresztül, de nem a közös ismerősön keresztül üzengetve, mert annak sosincs jó vége, mindig bekavarnak, rosszindulatból, vagy félreértésből


kezdj el neki köszönni, amikor látod, először csodálkozik majd, aztán megszokja és egy-két hét után megkérdezed, amikor visszaköszön, hogy "ismerjük egymást valahonnan?"

erre zavarba jön és te bemutatkozol


ennél egyszerűbbet nem tudok, ha nincs közös pont az életetekben, nem jártok egy helyre bulizni, egy iskolába stb.


ha nem találkozol vele rendszeresen, akkor myvip, iwiw, facebook, ilyesmik, nekem nem jönnek be, de működhet

2010. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

előző voltam

amit leírtál az alapján van esélyed

ne vágj fapofát, egyszer-kétszer eljátszod és utána vágképp nem lesz esélyed

mosolyogj egyet rá, amikor meglátod

2010. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Közös barátunk az nincsen sajnos, mert totál másak a baráti köreink, meg úgy vettem észre, hogy neki nincsenek is nagyon barátai, egy legjobb barátnője van. Myvipen, IWIW-en megkerestem (nem kis meló volt, mert még a nevét sem tudtam, semmit), de még egy MSN címet sem ír ki, hogy arra felvenném, aztán úgy már könnyebb lenne.
2010. jún. 1. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!