Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jött össze egy csaj sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött össze egy csaj sem életemben, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Lassan már öngyilkos leszek. 21 vagyok, 25 év felett pedig már senkinek nem fogok kelleni.
2010. jún. 2. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Én 18 vagyok,és még nekem sem:S De azért öngyilkos nem leszek,és te se legyél.
2010. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
25 után is lesz élet nyugi:D valakik kimondottan az idősebb pasikra buknak;) ne szomizz, fej a fejjel!
2010. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Inkább állj le a témáról, és azt a sok energiát, amit ebbe öltél (feleslegesen), azt fordítsd valami másra. Ha nem ezen görcsölsz állandóan, hanem elfogadod, hogy nem lesz, és kész, sokkal könnyebb életed lesz. Ha eddig nem jött össze, akkor úgyse fog már ezután se.
2010. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De mit csináljak, hogy nem lesz barátnőm? Csak azt látom, hogy többi embernek van és boldogok.
2010. jún. 2. 13:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Csak van valami azon kívül is, ami érdekel!!!
2010. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
jah, keress valami hobbit, ami leköt, aztán majd rádtalál a szerelem. vagy legyél öngyilkos.
2010. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Menj el papnak, vagy buddhista szerzetesnek.
2010. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lenne pár ötletem, hogyan legyen barátnőd:) Ha küldessz privit, akkor tudunk beszélgetni, és megpróbálom kideríteni, hogy mi lehet a baj, rendben?:) Öngyilkos ne legyél, még fiatal vagy:)
2010. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én meg azt látom h mindenkinek körülöttem tökéletes a viszonya a szüleivel,és ettől vagyok kiakadva,mert nekem ez nincs egyáltalán...és nagyon boldog párkapcsolatban élek...látod,mindenkinek vannak problémái!
2010. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem meg szar a viszonyom a szüleimmel és párkapcsolatom sincs, mégis boldog vagyok! Na erre varrjál gombot!
2010. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!