Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év feletti férfiak! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti férfiak! El tudnátok képzelni komoly kapcsolatot egy kamaszlánnyal? Ha lehetséges, indoklást is kérek.

Figyelt kérdés
Itt a 15 éven felüli lányokra gondolok, akik már a felnőtté válás határán vannak, nem pedig kiskamaszokra.
2018. jan. 16. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem menne, teljesen más szinten lennénk, plusz nekem nem is jönnek be ezek a mai csajok. Koroszályomból vagy idősebbekkel kezdek.
2018. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha ő lenne Az Igazi, akkor igen. Ez lenne számomra egyedül elegendő indok.
2018. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

33 eves vagyok es nem igazan tudom elkepzelni.

Nem is elsösorban a tarsadalmi megiteles miatt. Barmennyire lehet nöies, erett a megjelenese, nem hinnem, hogy tudnek egyenrangu partnerkent tekinteni ra. Lehet rendkivül ertelmes, de egyszerüen keptelenseg, hogy rendelkezzen annyi elettapasztalattal, hogy ugy erezzem, egy szinten mozgunk. Egy komoly parkapcsolatban ez nekem nagyon fontos.


Erkölcsileg nem fogok itelkezni, mert lathattam mar sok mindent, ami szamomra nyilvanvalova tette, hogy az igazi szerelem kepes leküzdeni akadalyokat. Mig nem ütközik törvenybe es nem serti meg az erintetteket, addig pedig nem is velekedek negativan ilyesmiröl.

2018. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén? Nem valószínű. 27 vagyok, de 8 évet minimum letagadhatok, szóval főleg a tiniknek szoktam tetszeni. Nem mondom, hogy nincs kivétel, de a többségük rendkívül éretlen.
2018. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel mindig is úgy voltam, hogy nem számokban mérem az emberi kapcsolataim. Tehát, ha nagyon megkedvelem akkor igen, eltudnám képzelni. Nem egy olyan lány mára már nő ismerősöm van aki amikor 15 évesek voltunk 22+ sráccal jött össze és mára már családjuk van. Nem kortól függ sem a hűség sem az, hogy egyhullámhosszon vagyunk-e. 29/F
2018. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, hogy mit értesz komolynak. 25 vagyok pont. Pár éves kapcsolatot eltudnék képzelni, de hosszabbat nem. Egyszerűen idővel ez a korosztály élni akar és új dolgokat kipróbálni. Szerintem nincs ezzel gond, csak ha valaki életre szóló kapcsolatot akar, akkor koppan. Tényleg komoly, hosszú kapcsolatot csak 28-30 feletti nővel tudok elképzelni. A huszonéves generáció is még magát keresni és nem érett.
2018. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Hát annak valami olyannak kell lennie, hogy... olyan nincs is talán. Én nem bírnám végighallgatni a középsuli jelentette nyavajákat 😃'


A másik meg, hogy úgyis rámun ilyen fiatalon. Előbb vagy utóbb... csak feltartanánk egymást. Jobb megvárni, hogy 25 legyen... mert nem létezik pedofil ember sem, csak türelmetlen! 😉

2018. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

30 vagyok. 99%-al nem tudnám elképzelni. Nemrég még 100%-ot mondtam volna, ha nem találkozom és beszélgetek egy olyan 15 éves lánnyal akivel jóval tartalmasabb témákról tudtam komolyan beszélgetni mint a huszonévesek többségével és a meglátásai, észrevételei is tényleg érettebbek voltak a saját koránál legalább 8-10 évvel.

Persze a kamaszkori naivitás és jóhiszeműség még érezhető volt a szavaiból, de mindezek ellenére, ha kellő élettapasztalata lesz akkor szuper nő lesz belőle.

2018. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

26 évesen volt egy ilyen kapcsolatom a lány 19 volt és tanult.

remekül működött,mert olyan állásom volt,ami kb felső vezetői fizetéssel járt.

viszont most 12 évvel később már nem keresek olyan jól és kényelmesen el tudom tartani magam,de egy másik embert nem tartanék már el csak mert szeretem.

egy ilyen fiatal lány amit írsz még sulis,anyagilag nulla szinten tud hozzájárulni a közös életünkhöz a közös fejlődéshez.

2018. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, el tudnék képzelni. Szerintem nagyon különleges is lehet egy ilyen kapcsolat. De szükséges hozzá, hogy a lány agyban érettebb legyen kicsit.
2018. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!