Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyugati országban csajozással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugati országban csajozással van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne elsősorban, hogy ha valaki vagy személyes ismerőse volt valamelyik nyugat európai országban és hogy ott milyen volt a helyi nők hozzáállása sikerült e összejönni valakivel?
2018. jan. 18. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyugati nők sem buknak a "mackós" "kedves-rendes" pasikra.
2018. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Én ausztriában élek kb B1 alja nyelvtudással. Meg sem merek szólítani helyikeket.



Látszólag lazább az erkölcs és nyitottabbak de ezzel a magános férfi nincs beljebb.


Ugyanúgy jut egy nőre 1000 férfi...


Én ezt tapasztalom itt is és németországban is voltam.

2018. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincsen terv. Csak a szokásos legyen önbizalmad hogy nked mitől van azt neked kell tudni és tenni érte ha tudsz anélkül nem mersz kezdeményezni és lehetsz te akármilyen szép akármilyen okos, sőt megkockázatom lehet akármennyi pénzed is.


Persze a pénz azért segíthet némileg az önbizalmon de önmagában kevés.


Persze kérdezhetnéd hogy a Vajna Papának mekkora önbizalma lehet?


Én pedig megkérdezem mennyire lehet valódi az a kapcsolat ahol érdek miatt jönnek össze az emberrel.

Offolás volt


De értitek magatokat kell szeressétek előbb és aztán van merszetek magatokat adni és őszintén nyitni egy lány felé és akkor történhet meg az hogy magatok miat szeret belétek ő.


És még ott van hogy tudni kéne kit keresünk de ez nem abban merül ki hogy házvezetőnő és szakács..


Legyen Nő és legyen közös ideológia közös érdeklődés közös vérmérséklet közös humor, és sok sok megértés.


Valahogy így képzelek én el egy kapcsolatot.

2018. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:

Uk-ben elek, s mikor hazamegyek akkor szoktam csajozni, szerintem ez sok mindent elarul.


B2/c1 szinten beszelek, ez a helyikhez nem eleg.

Humor fontos, szlengek stb nem jon at, persze nagyjabol ertem mirol beszelnek, de ez nem ugyanaz, mondok egy peldat, egy tarsasagban ultem, s a lany beszede kozben benyogte azt , hogy az ismeroset azt hiszem Archibaldnak hivtak, mindenki rohogott, kiveve engem, s utolag mondtak, hogy ez a nev eleg regimodi.

Illetve mivel egy nyugati orszag nepszeru celpont mindenkinek igy a sok bevandorlo miatt tartanak tavolsagot rendesen.


Amire viszont erdemes alapozni, ha kulfoldre koltozol, az a szinten bevandorlo lanyok, nyilvan nem insta modellek, de siman vannak szep kulfoldi lanyok. akikkel eleve van egy fajta szimpatia, hisz mindketten kulfoldiek vagytok. Nyelvi szinten egyenlo, vagy neha en vagyok a jobb, s akkor lehet a masikat tanitani, s kozben osszemelegednek a dolgok. Nagy egyetemi varosok, ill turistakkal tele levo varos amit erdemes megcelozni, pl Manchester, Berlin, koppenhaga,


De abban egyetertek az elozo kozhelyeket puffogtato holggyel, hogy sokat szamit a kulso es magabiztossag duplaja kell mint otthon. Nekem is volt meg helyi csaj nem egy, de ha akartam volna se tudtam volna megtartani, annyira kulonbozo a hozzaallasunk, pl penz, szabadido, stresshez.

2018. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam külföldön, de van aki azt mondja könnyű van aki az ellenkezőjét.
2018. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!