Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi volt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt az eddigi legkülönlegesebb, legfelejthetetlenebb randiélményetek?

Figyelt kérdés
Mi történt, és kivel voltatok?

2018. márc. 3. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
A fiúval társkeresőn ismerkedtem meg. Iszonyatosan dadogott és nem úgy nézett ki, mint a képeken. De azért tetszett, volt benne valami vonzó. Annyira dadogott szegény, hogy nagyon sokáig tartott míg kimondott egy mondatot. Nagyon kellett koncentrálnom, hogy megértsem. Végig kedves voltam vele, meg érdekes volt. Aztán közölte randi végén, hogy szerinte én nem nézek ki olyan jól, viszont egy körre elvinne az autójával. :DDDD Mondtam neki, hogy szia, nekem ennyi volt. Őszinte volt, és ez értékelendő.
2018. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

egyik hétvégén felcsíptem egy csajt egy pubban,hazamentünk hozzám.

aztán következő héten dumáltunk,hívott hogy menjek le ugyanoda.

el is mentem,de most voltak a barátnői is.

én meg egyedül szoktam vadászni,akkor is egyedül voltam.

szóval a barátnői között volt egy 10 pontos ez egyből feltűnt.

a csaj persze elmondhatta a barátnőinek az előző heti kalandunkat,hogy mire vagyok képes,mert az összes lány mosolygott rám és beszélgetést kezdeményezett.

a 10 pontos is sorra került és idővel vele el is osontam a wc-be és megujjaztam ő meg kicsit húzogatta.

aztán felajánlottam az előző hetinek meg a 10 pontosnak,hogy hazaviszem őket mondták,hogy oké.

persze nem vittem őket haza,hanem elmentünk hozzám és kis húzódozás után megdugtam mind a kettőt.

ez elég felejthetetlen lett számomra,a mai napig szívesen emlékszem rá.

2018. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

#1: féltél, hogy úgy vezet, ahogy beszél? :)


Nekem két különböző csajjal is volt olyan randim, hogy alig beszélték a közös nyelvet (egyikünknek sem anyanyelve). Az egyik legalább próbálkozott, a másik csak vihogott és a telefonját babrálta. Nem tudom, melyik volt rosszabb.

2018. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

A lánnyal kerülgettük egymást egy ideig, gyakran kijártunk egy közeli parkba csókolózni, miegymás majd egyik este egy meleg nyári napon szakadó esőben, bőrig ázva sétáltunk kézen fogva amíg el nem értük a lakását.

Sajnos nem mehettünk fel mert a párja már otthon várta, de még vagy 10 percig csókolóztunk a kapuban.

Uhh, ennek is már 8 éve. :/

2018. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Nekem amikor az első kapcsolatom jött össze randinál, neten ismerkedtünk meg, én utaztam le hozzá, bemutatkoztam az anyjának, aztán elmentünk sétálni, kellemes májusi idő volt, aztán leültünk egy padra, és csókolóztunk, aztán utána tapizás is volt, meg minden, amit házon kívűl lehetett csinálni.
2018. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Egy koncerten ismertem meg a srácot, voltak közös ismerőseink. Szerettem volna jobban megismerni, igy megbeszéltük, hogy találkozunk. Ő vidéki, én városi. Mivel korábban csak egyszer járt a városomban, arra a döntésre jutottunk, hogy eljön hozzám, itt több mindent lehet csinálni.

Az volt a cél, hogy közös progik által jobban megismerjük egymást.


Néhány pontban irom le, hogy miként is zajlott az egész:


1. Ami valahogy nem tünt fel első találkozáskor: minden második szava az volt, hogy ba*d meg..ba*zod.

2. Mondtam neki, hogy a megállóba ne dohányozzon, mert tilos. Azt mondta, les*arja.

3. Egész álló nap dolgoztam, de kimentem elé az állomásra és vacsit is készitettem. Amikor a lakásomra értünk már nagyon fáradt voltam. Rögtön közölte velem: Most akkor mi lesz? Nem megyünk sehova? Itt fogunk ülni a szobában?

Na jó..felkerekedtünk éjfélkor és hajnali 4-ig sétáltunk a városban. Ez idő alatt ő a szomszédnéni unokatesójának a keresztfiának a szomszédjáról beszélt megállás nélkül...Mondtam remek...

4. Mire visszaértünk hozzám már szédelegtem a fáradságtól. A zuhanyzást akarattal elhúztam, mert már kezdett nagyon sok lenni a csávó..Szerencsémre mire végeztem, már aludt nagyban.

5. Kb. 5 óra volt amikor elaludtam végre. 8.3O-kor arra ébredtem, hogy rángatja a vállam: KEJJJJÉÉÉ MÁR FEEEEEL!!!

Szédelegtem..mondtam, hogy még nagyon korán van a keléshez, hiszen nagyon fáradt vagyok. Erre ő: Nem lesz idő semmit megnézni!! Gyerünk a városba! Gondoltam csinálok reggelit. Kötekedett, hogy ez csak időpocsékolás. Felkerekedtünk..Mivel láttam, hogy annyira el van ájúlva a városnézéstől, gondoltam metrózzunk, igy több mindent láthat majd. Erre az volt a baja, hogy túl sok időt töltünk a tömegközlekedésen. Itt már tiszta ideg voltam. Szinte a perceket számoltam, hogy legyen vége. messziről jött fel és nálam szállt meg, igy mégsem volt szivem kidobni. Este volt mire visszaértünk a lakásra. Ott közölte, hogy bulizni akar :((

Már szó szerint folytak a könnyeim a fáradságtól..Felhivtam a barátnőm és megkértem, hogy jöjjön át, mert nem birom tovább. Át is jött..Mondtam a csávónak, hogy a barátnőm szivesen elkiséri valami szórakozóhelyre, de én nem megyek..Akkor ezen cirkuszolt..Na végül elmentem. Szerencsére a barátnőmmel lezsiroztam, hogy végig velünk marad és nálam is fog aludni. Ez nem tetszett a csávónak, de nem izgatott már. A buliban én inkább ültem és rövideket ittam, a lelki fájdalmam csökkentése érdekében. Akkor meg az nem tetszett neki, hogy minek jöttünk bulizni ha nem bulizok???

Végre hazaértünk. A barátnőm velem aludt egy ágyban és nagyon hálás voltam amiért velem volt.


Másnap felraktama csávót a vonatra. Közöltem vele, hogy örülök, hogy tetszett neki a város, de legközelebb ah jön, akkor más idegenvezetőt kell keresnie, mivel engem többé nem fog látni. Értetetlenkedett, de elmondtam, hogy a város már ezer éve itt áll és lett volna lehetősége még nézelődnie, de én nem várok. Szerettem volna jobban megismerni, igy elhivtam, de hiba volt. Azóta sem tudom mi van vele. Azt is mondtam neki, hogy tőlem semmit sem kérdezett, semmi nem érdekelte csak a város, plusz olyan emberekről mesélt, akiket nem is ismerek. Mondta, hogy hát azért mert azok az emberek neki fontosak. Jó, de első randin? Ne már...


Életem legborzalamsabb 2 napos randija volt. Igazából magamnak köszönhetem, mert másnap már haza kellett volna küldenem őt, de mindig benne volt az, hogy hátha más lesz...Azóta rövidebbre fogom az első találkákat.

2018. márc. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Valamiért olyan érzésem van, hogy csak azok lesznek felpontozva akik arról írnak, hogy mekkora bunkó vagy kiábrándító volt a pasi a randin.
2018. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Jaguar, gondolom, azért pontoznak le, mert egy megcsalásról írsz. Nem pedig a végkifejlet miatt.
2018. márc. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Amerikaba mentem randizni :D

Nem randinak indult de vegul tobb lett mint egy barati talalkozo.

Megismerkedtunk a neten de o amerikaban lakott , en magyarorszagon es az angol volt a kozos nyelv de nekem eleg docogosen ment. Aztan meghivott magahoz 2 hetre. Nagyon jol ereztuk magunkat, hamar megvolt a kozos hang es kozelebb kerultunk egymashoz ha ertitek mire gondolok ;)

Lett folytatasa is, ma mar hazasok vagyunk.


Volt korabban sok randim de azokat inkabb csalodasnak mondanam, nem kulonlegesnek.

2018. márc. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Diavolino44 ***** válasza:
76%

Ez mindig igy van Jaguar, ezt mar megszokhattad volna. ;)


#6 szinte folyt a konnyem a nevetestol, boccsi.


Az elso baratnommel, elso randi a legfelejthetelenebb. Majdnem 18 voltam. Par barattal mentünk Budapest paradera. Mindketten tok gazul neztunk ki, de foleg en, mert en voltam a “buli-mester”, hisz egesz nyaron a Bank Dance Hallba buliztunk, az akkoriban

Egy legendas hely volt. Mi voltunk az a 3-4 srac aki iszonyat gazul tancolt, s egy csak nezte a csajokat, s logdostuk egymast, hogy “menj mar oda, menj mar oda”. De persze senki se ment.

S volt egy Bankos bulizos ruhank, az enyem : atleta, kigombolt ing, ezust nyaklanc, fishbone ov, egy ocsmany trapez ezust farmerrel. Nah paraden meg a hajam is be volt fujva ezusttel. S fujtam a lanyera is picit, mert atjott elotte.

Dog meleg volt kb egy ora utan rolam olvadozott az ezust festék. S a nadragba ugy beizzadtam mint meg soha. PRobaltam volna a lannyal kettesbe tancolni, de a tobbi haverom egyfolytaban odajott. S mutattak, hogy nezzem meg azt a szoket! En meg csak ott alltam kinosan, hogy most szeretnek a lannyal lenni. Valahogy tuleltuk azt a 3-4 orat. Megfogtuk egymas kezet viszonylag koran, hogy el ne vesszen. Nah ez volt az egyetlen dolog amit jol csinaltam az nap. Ahogy telt az ido egyre idegesebb lettem, mert azert azt ereztem, hogy meg kene csokolni, igy elhataroztam, hogy kulonvalunk, s a Parade vegen van egy tuzijatek, s majd akkor. Szerencsere a sracok eszbekaptak, s elengedtek kettonket. Mi elsetaltunk a vajdahunyad Varhoz, s onnan neztuk a tuzijatekot. S ott mikor fellottek az elsot akkor, odahajoltam gyengeden, s megcsokoltam, vagy legalabbis valami olyasmi... hisz semelyikunk nem volt tapasztalata, igy leginkabb csak kocigtattuk a fogainkat egymashoz. Ami borzalmas volt. :D

Aztan 4 ev alatt megtanultunk rendesen is.


Osszeszamolni nem tudom hany randim volt azota, de ez volt a legemlekezetesebb, s pont azert mert iszonyu bena voltam.

2018. márc. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!